Оновлення електромереж

08.08.2012 12:11   -
Автор:

 

 

У Дергачах — глобальна реконструкція електромереж. Замість старих, дерев’яних опор тут встановлюють нові, залізобетонні. Замість купи тоненьких дротів на них вішають один, скручений у джгут кабель.

Старый — голый провод. А этот — защищённый, изоляция, как положено. Така ізоляція гарантує безпеку людям. Порвати такий дріт дуже важко, бо він міцніший за старий зразок. Це актуально після останніх буревіїв, що пройшлися Харковом та областю. Після нього ремонтники поновлювали роботи електромереж, що порвалися від вітру. А ще такі електродроти стійкі до перепадів напруги.

Віталій Алексейчук голова Дергачівської райдержадміністрації

— В таких кабелях — здесь и напряжение будет нормальным, не будет переходов таких, что 160-170-210. А уже 220 будет, то, что необходима электроэнергия для потреби теля. И поставим, конечно, освещение для того, чтобы людям было удобно и на работу, и с работы. И жить в цивилизованном мире.

Реконструювати електромережі у Дергачах планують два роки. Згодом такі ж роботи проведуть у невеличких селищах Валківського та Дергачівського району.

Олена Завгородня, Євген Шинкаренко. «Харьковские Известия».