Олескандру Масельському сьогодні мало б виповнитися 76

07.12.2012 17:47   -
Автор:

Він пішов з життя шістнадцять років тому. Та його діяльність безсмертна. Немає жодної сфери політичного, економічного та соціального життя, якій би він не приділяв увагу. Олександр Масельський до дев"яносто шостого року був губернатором Харківщини. А звання Героя України за свої особливі заслуги отримав у двотисячному. Посмертно. Вклонитися цій людини та вшанувати його пам"ять прийшли колеги, рідні та друзі. Олександр Масельський завжди підтримував молодь. Тому за традицією в цей день також підбивають підсумки літературного конкурсу названого його іменем. Лауреатам вручили грамоти, подарунки та премії. Дев"ятеро чоловік — відмінників у навчанні також отримали стипендію імені Олександра Масельського.

Євген Савін заступник голови Харківської обласної державної адміністрації

-Конечно премии и стипендии, которые учреждены и названы именем Александра Степановича Масельского являются самыми престижными в Харьковской области.

Сергій Чернов голова Харківської обласної ради

-Человек, который посвятил себя любви к своей работе самоотдаче на благо своего родного края и мечтал, чтоб его родина, его народ и земля, на которой он живет,  с каждым днём становилась краше.

Анастасія Полякова, Сергій Перець, Харьковские Известия