Офіційний візит. На заводі ФЕД та у ХАІ — народний депутат України Ірина Бережна та віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко

28.09.2012 18:49   -
Автор:

На заводі ФЕД — офіційні гості. Як працює та живе унікальне підприємство з авіабудівництва — знайомляться народний депутат України Ірина Бережна та віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко. Обговорювали під час візиту на ФЕД і питання збільшення держзамовлень, і відкриття для промислових підприємств іноземних ринків збуту. Для цього будуть розширювати зони вільної торгівлі.

Сергій Тігіпко віце-прем'єр-міністр України — Міністр соціальної політики

-Мы должны расширять рынки. Отсюда ратификацяи зоны свободной торговли со странами СНГ. Сейчас мы готовим зону свободной торговли. И я думаю, что ещё до конца года она может быть подписана с Турцией.

Та для розвитку заводів потрібні фахівці не лише з досвідом, а й молоді таланти. Із майбутніми професіоналами авіаційної справи зустрілися високопосадовці у стінах ХАІ. Молода кров допоможе при розвитку підприємств, впевнена народний депутат Ірина Бережна, вона була одним з ініціаторів прийняття нового закону про перше робоче місце.

Ірина Бережна народний депутат України

-Этот закон регулирует вопросы, связанные в том числе с молодёжной политикой. Речь идёт о стимулировании работодателей принимать на работу, а также на стажировку, чего прежде никогда не было, молодёжь, студентов.

Тож держава лобіює питання першого робочого місця для юнаків та дівчат. Відстоюють також питання легалізації зарплати. І щоб організації пішли на зустріч таким ініціативам, підприємства будуть заохочувати додатковими пільгами: від оренди на землю до сплат за соціальними статтями. Такі ініціативи — підтримує нардеп Ірина Бережна. І відстоює інтереси заводчан у Верховній Раді.

Сергій Тігіпко віце-прем'єр-міністр України — Міністр соціальної політики

-То, что я говорю — это частично и её заслуга. Потому что всё, оч чём мы говорим: и зона свободной торговли со странами СНГ. И те законы, которые мы принимали в поддержку инвесторов и инвестиций все это принимали большинством.

Зокрема, активно лобіюється закон про створення інноваційних індустріальних парків. А це дасть можливість об*єднати низку провідних підприємств. А також знаходити для них нові ринки збуту.

Ірина Бережна народний депутат України

-С помощью программ, которые разработаны непосредственно Кабмином, созданы все условия для того, чтобы продолжать наращивать мощность. И развивать тот потенциал нашей отечественной промышленности, которые есть.

Олена Завгородня Євгеній Дроботов Харьковские Известия