Одруження за воєнними законами: нові правила укладання шлюбу

07.10.2022 13:13   -

2 тисячі 435 пар. Саме стільки українських пар наречених, за даними міністерства юстиції, уклали шлюб за новими правилами за період з 7 березня до 30 вересня цього року.

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Цей порядок було затверджено Постановою Уряду, якою в умовах воєнного стану врегульовано порядок проведення відділами ДРАЦС державної реєстрації шлюбу певних категорій осіб, зокрема військовослужбовців.

Тож, наразі виняткові наречені можуть одружитися як у присутності обох закоханих чи одного з них, так і за їхньої відсутності, наголошують у відомстві.

На сьогоднішній день з-поміж укладених двох з половиною тисяч шлюбів, без особистої присутності одного з наречених одружились більше тисячі пар.

Більше тисячі трьохсот шлюбів зареєстрували командири військовослужбовця. І тридцять дві пари одружились у лікарні , а засвідчив акт керівник закладу охорони здоров’я.

У Харкові та області нові правила укладання шлюбу не мають широкої популярності. А от в інших регіонах користуються попитом .

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Найбільше актових записів про шлюб за особливим порядком його державної реєстрації складено відділами державної реєстрації актів цивільного стану Києва – 322, Дніпропетровської – 275, Львівської – 165, Одеської – 137 та Черкаської – 142 областей.