Одного з кандидатів у народні депутати спіймали на гарячому

05.10.2012 22:23   -
Автор:

У вік цифрових технологій наявність відео регістратору у офісі, щось на кшталт обов’язкової краватки для чиновника. Тож вся розмова між представником Степана Гавриша та керівником громадської організації була зафіксована. На плівці чітко видно, як посланець кандидата у депутати умовляє керівника громадської організації друкувати статті на їх опонента від імені громадськості, і запевняє, що це не потягне за собою відповідальності.    

схована камера

-Якщо на приклад там якась інформація, що ми не маємо підтвердження, говоримо на приклад за не провіреною інформацією, тобто з одного боку немає констатації, тож не має об’єкту звинувачення.

Але перемовини з громадською організацією про друкування спецвипусків газети потерпіли фіаско. По-перше, редакцію видання насторожило, що за розміщення фактів їм пропонують кілька десятків тисяч доларів, по-друге інформація, що планували розмістити на шпальтах, набиралася з Інтернету та інших неперевірених джерел, а підписуватися під нею повинні були не речники кандидата, чи він сам, а незалежні журналісти. На останок представник кандидата дізнавшись, що розмова фіксувалася, негайно сповістив свого роботодавця і той скликав прес-конференцію, під час якої протягом години виправдовувався перед ЗМІ, що його підлеглого не так зрозуміли.  

Степан Гавриш колишній перший заступник Секретаря РНБО

-Вчера мой помощник в Киеве в районе 11 часов дня пришел в одну общественную организацию, которая обещала предварительно подписать соглашение с нами об издании газеты, организация не трудно догадаться-анти криминального выбора. Мы хотели начать дискуссию о криминализации политической власти в стране.

Опонент Гавриша по виборчому округу народний депутат України Дмитро Шенцев, проти якого і була запланована ця піар акція, дізнавшись про використання проти нього чорних технологій запропонував своєму візаві, змагатися не у поливанні брудом, а у чомусь корисному.     
 
Дмитро Шенцев народний депутат України

Если у Степан Богдановича есть какие-то факты в отношении меня, пусть он их размещает в прессе, под ними подписывается и несет тогда ответственность за ту информацию, которую разместит в газете. Предлагать 50 тысяч долларов общественной организации, увести от себя и выложить это как поданную со стороны информацию, считаю не то что незаконным, а аморальным, не говоря о том что этим нарушается законодательство/

За порушення законів треба відповідати, тож Дмитро Шенцев збирається направити позов до суду, який і оцінить, що зробили у передвиборчому штабі Степана Гавриша помилку чи злодіяння.

Андрій Соловйов, Євген Шинкаренко, Харьковские Известия.