Оцінка Президента — «відмінно»

23.08.2012 12:00   -
Автор:

Інвестиційна привабливість та промисловий потенціал Слобожанщини — невід’ємні складові стрімкого зростання української економіки, впевнений президент України Віктор Янукович. На його думку саме Харків може стати відправною точкою входження України до двадцятки потужних держав світу. Перша столиця, зазначив голова країни, вже неодноразово доводила, що може результативно працювати навіть у найскладніших економічних умовах. Найяскравіший приклад — підготовка Харкова до цьогорічного чемпіонату Європи з футболу. За два роки місто змінилося: нові дороги та розвинута інфраструктура, затишні місця відпочинку та найсучасніший громадський транспорт.

Віктор Янукович Президент України

— Харьков показал свои возможности, и я сказал бы, сдал этот экзамен на отлично.

Та попереду ще багато роботи – медична реформа та інноваційні технології, розвиток малого бізнесу та створення для нього комфортних умов праці. Цілі визначені, ресурси підготовлені, робота розпочата. Але, зазначив президент, всі зміни в країні, будуть здійснюватися з обов’язковим дотриманням мораторію на непідвищення споживчих цін.

Віктор Янукович Президент України

— Я сразу вас предупреждаю и хочу попросить, чтобы вы не мечтали о том, что выборы закончатся и вы будете поднимать цены, уважаемые коллеги, — это не допустимо. Политические сезоны не должны влиять на жизнь людей отрицательно. Это наш принципиальный подход.

Змінити життя на краще – справа не одного дня, тож перетворення Харкова на сучасне європейське місто буде продовжено і надалі. Тим більше, що іноземні інвестори грошима підтверджують інвестиційну привабливість Харківщини.

Дмитро Добкін голова Харківської облдержадміністрації

— Примером успешной реализации масштабного проекта иностранных инвесторов является начало промышленной разработки залежей газа уплотненной породы компанией Шелл. Объем инвестиций оценивается в 32 млрд гривен. Результатом будет не только увеличение добывания объемов отечественного газа, в соответствии с поручением Президента Украины, но и существенное увеличение поступлений в бюджет.

Державне фінансування на розвиток Першої столиці, зазначив Віктор Янукович, буде здійснюватися на рівні Києва.

Дмитро Шенцев народний депутат України

— Харьков не обделен вниманием Президента и ему огромное спасибо за это. Что получит? Надеемся более насыщенное государственное финансирование.

Серед першечергових завдань — завершити будівництво станції метро Перемога, та модернізацію мережі громадського транспорту, продовжити реконструкцію центральних автомагістралей та відремонтувати внутришньоквартальні дороги.

Андрій Соловйов, Сергій Перець. «Харьковские Известия»