Очередной случай вандализма в Харькове: мишенью злоумышленников стали лавочки и стекляные стеллажи в сквере Архитекторов

01.06.2016 15:08   -
Автор:
Сквер Перемоги, що біля Дзеркального струменя. Нещодавно відреставрований, він був і залишається одним з головних символів Першої Столиці. І саме він вночі став мішенню для вандалів. 
 
Віктор Кітанін директор Департаменту комунального господарства 
 
Рано утром, когда рабочие пришли убирать сквер Победы, или Зеркальной струи, как мы его называем, увидели, что все скамейки, красивые, которые были установлены в прошлом году, перевернуты, отнесены в сторону и брошены. 
 
Та поставити на місце лави, кажуть в Департаменті комунального господарства – це пів біди. Вже вранці, коли до парку вийшли містяни, алеї були приведені до ладу. Та цієї ночі вандали розважались не тільки в сквері Перемоги. Ціллю зловмиників стали скляні стелажі, що в сквері Архітекторів. За однією з версій, ті забажали дістати гроші, що містяни залишили всередині. 
 
Віктор Кітанін директор Департаменту комунального господарства 
 
Попытались разбить, но там стоит бронестекло. Скрутили крепление, но разобрать до конца не удалось. Каким-то острым режущим предметом царапины очень глубокие произведены на трех стеклах. 
 
Взагалі, розповідають в Департаменті комунального господарства, вандалізм в Харкові – явище майже повсякденне. Тільки за останній місяць з міських клумб було викрадено сотні квітів, а ще десятки елементів благоустрою були зіпсовані частково чи повністю. Такі "розваги" хуліганів, кажуть посадовці, міській громаді обходяться досить дорого – щороку з бюджету Першої Столиці виділяються мільйони гривень лише на відновлення того, що було зруйновано руками вандалів.