Общежитие на улице Танкопия, 30 передадут в коммунальную собственность

23.07.2012 16:46   -
Автор:

У гуртожитку по вулиці Танкопія тридцять мешкає більше двохсот людей. Власник незаконно, починаючи з дві тисячі восьмого року, виселив звідти п"ятнадцять сімей, а їхні оселі продав. Та на цьому не зупинився. Почав через суди  виселяти решту мешканців. Кілька років люди звертались по допомогу до різних інстанцій, однак жодних результатів це не приносило. У ситуацію втрутилась народна обраниця Ірина Горіна.

Ірина Бутко ,мешканка гуртожитку №30 по вулиці Танкопія:

-К нашему большому счастью мы попали к людям, которые действителньо с народом, депутаты, которые настоящие народные депутаты, просто другого слова не подберешь.

Ірина Горіна звернулась до прокуратури області з проханням відкликати постанову суду про виселення людей. Більше того, тепер власник готовий передати гуртожиток у комунальну власність, а мешканці зможуть приватизувати квадратні метри.

Ірина Горіна, Народний депутат України:

-Мы добились этого, вместе с мером, с той работой, которая велась, с прокуратурой, которая вот сейчас ведет фактически анализ с жильцами того, что было до этого, потому что есть ряд жильцов, которых вот буквально в прошлом месяце выселили, как мы счиатем незаконно, они остались без жилья.

Наразі, каже Ірина Горіна, при адміністрації Комінтернівського району створена робоча група. Вона буде допомати мешканцям збирати усі необхідні документи для передачі гуртожитку у комунальну власність. І вже на найближчій сесії міськради, це рішення буде винесено на затвердження. Жоден мешканець цього гуртожитку тепер на вулиці не залишиться. Та проблемний будинок і поруч, за адресою Танкопія тридця два. Там також десятки років нічого не ремонтувалось. А ще виникають постійні пожежі.

Ірина Горіна,Народний депутат України:

-Для вот этой застройки пятиэтажной, Новые дома, вот этот вот кусок Коминтерновского района, это стандартная ситуация. Было сегодня возгорание, пожар ночью.Конечно много жильцов, много детей, сейчас мы создали комисию, робочую группу разбираться в причинах. Будем устранять эту проблему и самое главное, чтобы не допустить ни жертв никаких, потому жизнь людей очень сложная в этих домах, будем помогать.

У цьому будинку,- каже Ірина Горіна, відремонтують вхідні групи до під"їздів. Для дітей встановлять додаткові каруселі, гойдалки. Сам дитячий майдачик відгородять від проїжджої частини.

Євгенія Кутнова, Євгеній Дроботов. Харьковские Известия.