Общественная приемная народного депутата Валерия Писаренко

03.08.2012 17:18   -
Автор:
Дмитро Ромашка працює у громадській приймальні народного депутата Валерія Писаренка вже чотири місяці. Каже, щодня на гарячу лінію надходить кілька сотень дзвінків. Люди з усіх районів Харкова, і навіть з інших міст звертаються по якусь допомогу. Когось хвилюють наболілі проблеми житлово-комунального характеру, хтось переймається станом доріг, а хтось просить юридичної допомоги. 

Дмитро Ромашка ,спеціаліст громадської приймальні народного депутата В. Писаренка:

-За время работы приемной было более двух с половиной тысяч звонков. И с каждым днем увеличиваются. За июль было тысячу сто звонков, даже больше.

Усі звернення спеціалісти фіксують, заносять до комп"ютерної бази. Частину з них направляють до відповідних органів, деякі вирішують одразу. Та іноді, — каже Валерій Писаренко, питання можна вирішити тільки на державному рівні, шляхом внесення змін до законодавства, або боротьбою в парламенті за виділення додаткових коштів для міста. 

 Валерій Писаренко, народний депутат України :

-Харьков должен бороться за увеличение расходных статей государственного бюджета. Сегодня тысячи домов в Харькове сталкиваются с проблемами, существенными проблемами жилищно-комунального хозяйства. Это не только крыши, это стояки, это канализация, это трубы, которые к сожелению по пятьдесят, тридцать лет не менялись и требуют уже капитального ремонта. 

Усі звернення, з якими йдуть люди — на контролі, говорить Валерій Писаренко. І оскільки кількість звернень з кожним днем збільшується, нардеп тепер особисті прийоми замість двох разів на місяць проводить чотири рази. Громадська приймальня працює в адміністрації Дзержинського району. Тим, хто не може прийти на особистий прийом, каже Валерій Писаренко, а проблема невідкладна, допоможуть у телефонному режимі. 

Євгенія Кутнова, Ігор Луханін. "Харьковские известия".