Общегородской субботник

20.08.2012 12:53   -
Автор:

 

Олена Мітясова, кореспондент:

— А в саду Шевченка працювалося куди веселіше. Тут під звуки духового оркестру прибирати територію вийшли працівники Департаментів Харківської міської ради.

Сімдесять чоловік з граблями в руках — один гектар закріпленої за ними території розчистили від листя в одну мить. Кажуть, у роботі їм допомагав передсвятковий настрій.

Наталія Матковська, начальник відділу Департаменту архітектури та містобудування :

— Естественно хотелось бы видеть город Харьков чистым, красивым, поэтому мы пришли сюда навести порядок в нашем городе, где мы живем.

Та навести лад сьогодні вирішили не тільки в саду Шевченка.

Олександра Суфіянова ,кореспондент:

— Парк Горького за кілька днів до відкриття. Чимало людей сьогодні прийшли прибрати рекреаційну зону, аби вона на день міста перетворилася на казку. З лопатами та граблями у руках вони за кілька годин очистили від сміття майже усю територію парку.

Тут на суботнику зібралося більше трьохсот людей. До роботи вийшли харківські депутати, очільники міста і просто пересічні харків`яни. І ось — озброїлися інвентарем і вирівняли грунт для майбутніх клумб.

— Сейчас еще поднесут инструмент, будут грабли, потом будут скородить, после того, как разровняем, т.е мы делаем вот этот газон.

Андрій Акмаєв ,працівник юридичного департаменту:

— Отлично работается. Ну вот землю надо разравнять, чтоб было красиво, наверно газон будут сажать здесь.

Харків`яни кажуть, центральне місце відпочинку до дня народження міста повинно стати кращим за усі рекреаційні зони. Саме тому вони тут.

Дмитро Спасибов, харків'янин:

— Хочется сделать вклад для нашего в развитие нашего города, чтоб гражданам было где отдохнуть.

Не залишився поза увагою і Ленінський район. Там усі прибирання зосередилися навколо Артєм`єво-Софіївського храму, який двадцять першого серпня збираються освятити.

Ігор Самойленко, виконроб:

— В данный момент происходит установка ограждения храма, ведется благоустройство, установка бордюра, покраска, ну готовимся к открытию.

Навпроти храму теж кипить робота: там облаштовують фасади будинків, укладають бордюри, сходинки до будинків та роблять тротуари.

Тимур Горбенко ,керівник міні-штабу з прибирання території:

— Весь объем работ сегодня налицо, красят, убирают, субботник проводят, работают с детскими площадками, достойный объем работ.