«Область буде закрита з повітря». У Харкові відзначили День зенітних ракетних військ Повітряних сил ЗСУ

04.07.2023 11:25   -

3 липня в Україні традиційно відзначають День зенітних ракетних військ Повітряних сил ЗСУ. Саме ці бійці боронять небо нашої держави: постійно відстежують загальну обстановку, за потреби – збивають ворожі снаряди. Деякі військові діляться: хоча в лавах Збройних Сил служать давно, початок повномасштабної війни викликав потрясіння та шок.

ТАМІЛА МІЗЯК СТАРШИЙ ПЛАНШЕТИСТ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ А1215 302-ГО ЗЕНІТНОГО РАКЕТНОГО ПОЛКУ
Я до останнього не вірила. І тільки, коли ракети летіли над нами, трусилася земля і все летіло, я тільки тоді зрозуміла, що це – все. Але я до останньої хвилини не вірила, що таке може бути в нашому столітті. У мене маленька дитина, дитині – 4 роки. Дитина була з бабусею, я дуже хвилювалася. Але все добре, всі живі, всі здорові. Ми підтримуємо один одного, нас підтримує суспільство, світ, наш підтримує наш український народ. І це – ще більше дає наснаги, ще більше підтримує і ще більше хочеться захищати, йти далі і хочеться вже спокійного життя.

ЮЛІЯ КОВАЛЬЧУК ЗАСТУПНИК КОМАНДИРА З МОРАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ А1215 302-ГО ЗЕНІТНОГО РАКЕТНОГО ПОЛКУ
Домівка моя знаходиться на окупованій території, війна зачепила ще у 2014 році. То я вважаю, що я, як хотіла стати військовою, я нею стала і далі буду йти по цьому шляху. Бойовий дух, все на вищому рівні, разом до перемоги, все буде добре!

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Військові запевняють: Повітряні сили Харківщини готові до будь-яких викликів і здатні надійно захищати від ворожих атак і регіон, і обласний центр.

ОЛЕКСАНДР ЛИПОВИЙ КОМАНДИР ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ А1215 302-ГО ЗЕНІТНОГО РАКЕТНОГО ПОЛКУ
Усі ви пам’ятаєте, що 3 липня минулого року в нас залишився один дивізіон по прикриттю нашого рідного Харкова. Зараз уже у нас 6 дивізіонів. Збито понад 100 повітряних цілей лише над Харківщиною. Ми впевнено потужно набираємо оберти. Хочу вас запевнити в тому, що рідна Харківщина буде прикрита з повітря, повітряні рубежі будуть захищені, ми будемо з честю та гідністю виконувати свій обов’язок.

Завдяки постійній службі наших захисників, харків’яни можуть відновлювати постраждалі об’єкти, працювати, навчатися та навіть відпочивати, акцентує мер Ігор Терехов. До того ж, цивільні й волонтери тим часом забезпечують надійний тил, і також допомагають наблизити нашу перемогу.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Місто живе, тому що на захисті ви, ви, наші захисники. Щодо сьогоднішнього дня: так, я знаю, що є певні виклики, я знаю, що важко. Але я також знаю, що скоро прийде нове обладнання, яке буде зовсім інше і у вас будуть нові можливості захисту мирного життя нашого міста.

Також із нагоди свята харківські зенітники отримали нагороди та подяки.

ОСТАННІ НОВИНИ