Обіцянки-цяцянки. Тимошенко знов не поїхала до Києва на слухання справи по Щербаню

02.04.2013 18:14   -
Автор:

Так збиралася, що знову не поїхала. Екс-прем'єрка Юлія Тимошенко знову не поїхала до Києві на слухання справи по вбивству Щербаня. Туди опозіціонерка вже не раз, ніби-то поривалася. Чергове слухання призначене було на сьогодні. Напередодні ввечері тюремники знов прийшли на поклін до віп-бранки. Приготували для подорожі кортеж та карету … швидкої допомоги. Але тут на пенітенціаріїв чекала вже відповідь… відмова.

З повідомлення пенітенціарної служби України:

-Під час першої розмови засуджена відмовилася повідомити чи готова до етапування і заявила про те, що пенітенціарна служба має "діяти по закону", а тому не має права вивозити її зі стаціонарного закладу, адже це, за її словами, суперечить вимогам КПК.

У зв’язку з цим, засуджену Тимошенко проінформували — керівництво колонії має намір скласти відповідний акт про відмову бути етапованою. Почувши це, леді Ю написала заяву, у якій зазначила, що має бажання їхати до суду.

З повідомлення пенітенціарної служби України:

-Тимошенко у відповідь сказала, що той факт, що вона начебто має бажання брати участь у засіданні суду не означає, що пенітенціарна служба має право її етапувати, адже вона перебуває у медичному закладі. Жодних додаткових пояснень, не зважаючи на конкретні запитання Ігоря Колпащикова, на приклад, "яким чином ви маєте намір дістатися автомобіля?", "чи потрібна допомога під час етапування співробітників колонії?", Тимошенко не надала. Вона заявила: "Я вам більше нічого не скажу. Робіть по закону".

Після такої заяви тюремники склали акт про небажання засудженої бути етапованною до Києва. І кортеж виїхав з території лікарні.

Поїду не поїду. Цей своєрідний політичний серіал з витівками Тимошенко вже давно приївся людям. Вони говорять, білосердешна леді переплутала лікарняний номер з номером п'ятизіркового готелю на березі океану.

Катерина пенсіонерка

-Взяли человека он три недели пролежал в больнице и иди. А она сколько лежит? Сколько она лежит?! То ей камеры не надо, то ей то ненадо. Хай выходит и сидит на нарах, как все сидят.

Зінаїда пенсіонерка

-Заработала срок — пусть сидит! Я сейчас пойду в универсам и украду палку колбасы Мне дадут 7 лет, я буду сидеть. Больная, не больная. Я отсижу а почему так она? Она что лучше английской королевы?! Она никто!

Ігор Бескровний