Новий кабінет ендоскопії запрацював у Міській клінічній дитячій лікарні Харкова (відео)

07.04.2023 16:36   -

Міська клінічна дитяча лікарня №16. Саме в цьому медзакладі допомогу різного рівня та специфіки надають діткам від 1 місяця до 18 років. Днями на базі медустанови запрацював новий ендоскопічний кабінет з надсучасним обладнанням.

АНДРІЙ ДЕРКАЧ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР КНП «МІСЬКА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ №16» ХМР
Це 190 серія, яка дозволяє проводити ендоскопічне дослідження шлунково-кишкового тракту майже всіх поверхів. Це фіброгастродуоденоскопія, тобто ендоскопічне дослідження стравоходу, шлунку та 12-типалої кишки та колоноскопія, що дозволяє проводити дослідження товстого кішківника. Це дозволяє проводити дослідження діткам майжк будь-якого віку. Тому, що ми маємо гастроскоп для неонатальних діточок, а також до 18 років і дорослих людей є змога проводити дослідження на цьому обладнанні.


Обладнання дуже ефективне, кажуть спеціалісти. Оскільки дозволяє не просто детально бачити картину фізичних показів дитини на моніторі, а й переглядати результати обстеження в форматі запису. Окрім того, є й можливість проводити біопсію. Вартість цього ендоскопічного апарату щонайменше 10 мільйонів гривень.

МАРИНА КУЧЕРЕНКО ДИРЕКТОР КНП «МІСЬКА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ №16» ХМР
Це сталося завдяки благодійним організація. Це благодійна організація з Норвегії та це наші колеги з госпіталю Ернеста Бергмана, що розташовано в Німеччині. В нас раніше було обладнання , але воно було старе. І це обладнання не мало змоги відповідати тим вимогам, які на сьогоднішній день виставляє НЦЗУ. Тому завдяки програмі благодійності ми попросили допомогу.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Це не єдине, чим міжнародні партнери допомогли цьому дитячому медзакладу. Попередній рік повномасштабної війни став дуже щедрим на добрі справи від небайдужих. Оскільки всі місяці відколи розпочалось повномасштабне вторгнення, лікарня під не припиняла своєї роботи.

МАРИНА КУЧЕРЕНКО ДИРЕКТОР КНП «МІСЬКА КЛІНІЧНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ №16» ХМР
Нам допомагають різноманітні благодійні організації . Це наші і старі партнери, наприклад, БО «Глобаль 2000». Вони розташовані у Австрії. Вони допомагають нам більш ніж 25 років. Вони нам допомагають як медичним обладнанням, так і продуктами харчування. У нас з’явилось і дуже багато інших друзів. Це БО «Арчмед», яка розташована на базі клініки міста Берліну «Шаріте» , бо там працюють наші колишні співробітники. Це і «Brothers & Brothers». Це американська благодійна організація. Вони нам допомогли купувати спеціальне медичне обладнання до гематологічного відділення.

Та окрім покращення матеріально-технічної бази у цьому мед закладі велику увагу приділять психологічній допомозі маленьким пацієнтам. Діткам війни, які мають травми через події 2022 – 2023 років. Це і собаки-обнімаки, і команда палатних клоунів і музина терапія. Все проводиться для того, щоб діти якомога швидше подолали психологічні травми, що виникли через війну.

ОСТАННІ НОВИНИ