Новый бассейн в детском доме

09.08.2012 12:39   -
Автор:

 

Прозора вода, бірюзове дно та простора купальна зала. Перед відкриттям новий басейн обласного дитячого будинку номер три освятив священик. І ось вони перші купання та ігри з м`ячами. Малеча в нарукавниках, надувних жилетах та колах плюскочеться у воді. Під пильним оком вихователів. Ще зовсім недавно про басейн з підігрівом у закладі і мріяти не могли. А всі водні процедури дітлахи отримували лише влітку в надувних басейнах, які розташовували на подвір`ї просто неба.

Тамара Скульська,  головний лікар Харківського обласного дитячого будинку №3:

— Наполняли водой, трудно эту воду надо было менять каждый раз, потому что хлорными растворами мы воду не дезинфицируем, тут же поставлены специальные фильтры, они безхлорные эти фильтры, это тоже очень важно.

Та переваги басейну не лише в чистій та прозорій воді. Діти тут щодня тепер зможуть набувати навички плавання, кажуть лікарі. А це дуже корисно.

Валентина Сапенко :лікар-фізіотерапевт:

— Дети у нас большинство ослабленные, которые в естественных водоемах практически не имеют возможности оздоровиться, в нашем бассейне, я думаю, что они получат и для закаливания, и для здоровья и развития мышечной системы очень большой толчок.

Усього в обласному дитячому будинку номер три знаходиться більше сімдесяти малюків віком від трьох тижнів до шести років. Половина з них це ті діти, від яких відмовилися батьки, інша половина — тут перебуває на реабілітації. Тому оздоровчі процедури в обласному дитячому будинку проводитимуть не лише для хворих дітей, а й для їх матерів. Останнім зачасти потрібна не менша реабілітація, ніж малечі.

Тамара Скульська, головний лікар Харківського обласного дитячого будинку №3:

— У нас есть специальное отделение и тогда психолог работает не только с ребенком, но и с мамой. И удается, мамы привыкают к своему ребенку, и они у же не хотят его оставить.

Олександра Суфіянова, Віктор Ноздрачов. «Харьковские Известия».