Новини Харківського зоопарку

04.01.2013 17:50   -
Автор:

У 2013 році Харківський зоопарк продовжуватимуть оновлювати та облаштовувати. Планують завершити зводити оселі для жирафів. Ці тварини і раніше тут були, але умови для їх життя були не ідеальні, говорить директор звіринця Олексій Григор'єв. Тож будинок жирафа відповідатиме усім європейським стандартам. Окрім цього роботи триватимуть і по всій території зоопарку.

Олексій Григор'єв директор Харківського зоопарку

-Потому что когда весь город становится лучше. Когда мы видим, что отремонтированы придомовые територии, отремонтированы проспекты, набережные, улицы — не может оставаться зоопарк неотремонтированым. И мы, с помощью города, капиталньо отремонтируем дороги и сделаем внутреннее благоустройство.

Але ці плани зможуть втілити у життя лише навесні, коли дозволять погодні умови. А поки городяни можуть спостерігати за великою кількістю тварин, які мешкають у звіринці. Тим паче, що вхід до зоосаду стане дешевшим.  З п"ятнадцятого січня і для дорослих, і для малят квиток коштуватиме десять гривень. Така ціна буде актуальною протягом місяця.

Олена Завгородня Євгеній Дроботов Харьковские Известия