Новий спортивний комплекс

15.08.2012 12:22   -
Автор:

 

Заразитися спортом від одного погляду. У парку Горького незабаром зафункціонує найсучасніший спортивний комплекс. Від вже зведених футбольних полів тут очей просто не відірвати — все як у Європі, зізнаються проектанти.

В'ячеслав Яровий керівник проекту

— Это построено для жителей города. Сюда может приходить каждый желающий заниматься спортом, отдыхать.

Так, найбільша гордість забудовників — футбольні поля. Їх тут звели за Швейцарської технологією і з особливим покриттям. Як укладати таке, підрядники ретельно тримають у секреті. Та його переваг не приховують.

Сергій Савран підрядник

— Используется искусственная трава, последнее достижение на сегодняшний день в мире, вообще самое лучшее и натуральный наполнитель, то есть не нагревается, ни имеет запаха как при резиновых наполнителях крошки, куча преимуществ:мягкое при падении, нет абразива, футболисты не травмируются.

Та до послуг харків’ян для занять різними видами спорту тут будуть різні майданчики. Керівник проекту будівництва їх охоче показує.

— Это первая готовая баскетбольная площадка стандартных размеров с забегами, соответствует международным требованиями.

Та й це ще не все. Окрім аматорської гри харківська малеча матиме можливість опанувати і футбольне, і баскетбольне, і легкоатлетичне мистецтво на професійному рівні. Для цього при спортивному комплексі відкриють школу формування для дітей до дванадцяти років. Коли саме будуть реалізовані задуми, керівник проекту поки не оголошує. Єдине каже, що коли всі майданчики будуть готові, працюватимуть вони для дітей безоплатно.

Олена Мітясова, Євген Шинкаренко. «Харьковские Известия»