Нові правила дорожнього руху набудуть чинності 15 квітня

13.02.2013 17:28   -
Автор:

Олександра Суфіянова кореспондент

-В Україні затвердили зміни до правил дорожнього руху. Нещодавно нову редакцію документа ухвалив Кабмін. Він набуде чинності 15 квітня і передбачає чимало нововведень.

Тепер автовласникам доведеться вмикати ближнє світло фар за межами населених пунктів в період від першого жовтня по перше травня. Більшість водіїв такі новації сприймають по-різному.

Микола Агєєв харків'янин

-Это только будет, по-моему, помогать, люди хоть на дороге будут видеть друг друга, я считаю, лишь бы в городе не было, в городе это не нужно.

Євген водій таксі

-Плохо, потому что, когда едешь по трассе, навстречу все едут с фарами, то устают глаза, днем это не нужно, у нас же не Швеция, не Финляндия, где это нужно.

Олексій Єфімцев харків'янин

-Это все безопасность, это все международный опыт, там у людей это все годами было, я думаю, переняли самое лучшее. Поэтому все, что не делается, к лучшему.

А от від чого відмовились розробники нових правил, так це вимагати від водіїв одягати світловідбивні жилети та в обов'язковому порядку перевзувати гуму на колесах за сезоном.

Євген водій таксі

-Дорогие машины у нас итак переобуваются, а дедушки, как ездили на летней, так и будут.

Щоправда, якщо аварія на дорозі трапиться через неперевзуті колеса, відповідальність  з винуватця за це ніхто не зніматиме.

Ще одна зміна — дорожні знаки будуть пріоритетними аніж розмітка.

Микола Агєєв харків'янин

-Знаки всегда есть, вот сейчас снег выпал разметки не видно, грязь, дождь, снег, поэтому лучше смотреть на знаки и придерживаться их.

За новими правилами дорожнього руху нових шляхових знаків з'явиться більше двадцяти. Серед них найбільш цікаві: "Критий паркінг", "Культова споруда", "Лижник", "Аеропорт" та "відеофіксація".

Олександра Суфіянова