Нові групи у дитсадках Харкова

13.06.2013 17:17   -
Автор:

Ремонт у дошкільних закладах Харкова триває кілька тижнів. У дитсадку триста тридцять сім, що біля стадіону Металіст, будівельники почали свою роботу з перепланування преміщень. Тут біли маленькі кімнати, зараз великі та світлі зали – щоб малюкам вистачало простору.

Юлія Чорна кореспондент

-В цьому та сусідніх приміщеннях вже через пару місяців буде навчатися нова група малечі. Дітей зустрінуть гідно. Для їхнього комфорту зараз тут відновлюють все – від стелі та підлоги до нових сучасних комунікацій.

Окрім сучасних вікон, систем опалення та шпалерів у групах встановлять зручні меблі, сантехніку та м*який інвентар. Зараз у цьому дитсадку навчається двісті малюків. Після завершення ремонту, ще двадцять дошкільнят знайдуть тут собі нових друзів.

Ірина Казанських завідувач дитячого садочка № 337

-Будет открыта младшая группа, дети уже набраны, потому что в нашем районе сдалось 2 дома – на Кирова, 11 и Гагарина, 43. Все дети, которые хотели попасть в детский сад уже приняты.

Ремонт триває ще в кількох дитсадках міста. Загалом оновлять тринадцять груп. Умови скрізь однакові – все має бути зручним та сучасним. Будівельники запевняють: коштів обов*язково вистачить на всі потреби.

Олег Костюшин начальник групи технічного нагляду Департаменту освіти

-В этом году за средства городского бюджета в 9 детских дошкольных учреждениях выполняется капитальный ремонт групп. На капитальный ремонт выделено более 300 тысяч гривен. 330, если быть точным.

Капітальний ремонт спеціалісти планують завершити до першого серпня. Ще місяць до початку нового навчального року залишають для декорування приміщень. За цей час для нових дитсадкових груп обіцяють побудувати на вулиці ще й окремі гральні майданчики.

Юлія Чорна