«Ночь науки»: харьковчан приглашают посмотреть технологии вузов

17.09.2019 13:02   -
Автор:
Різноманітні технології, досягнення та новації. Все це можна буде побачити на "Ночі науки", що відбудеться 21 вересня. Захід проводиться у Харкові вже вшосте. Але у вишах кажуть, дивувати ще є чим. Ось наприклад в університеті міського господарства спільно з німецькою організацією GIZ відбудеться квест з енергоефективності. 
 
Олена Угоднікова голова профкому студентів ХНУМГ імені О.М. Бекетова 
 
Вони готують дуже класні подарунки для учасників квесту. Наших учасників зустрінуть 3 науковці — буде Ейнштейн, Тесла і Марія Складовська-Кюрі. В нас буде діяти кабінет божевільного науковця, туди і проведуть учасників квесту і буде дуже багато цікавих завдань, цікавих локацій, потім той, хто переможе отримає цікаві та корисні призи.
 
Всього ж у "Ночі науки" братимуть участь 16 харківських вишів та планетарій. І кожен намагається підійти до заходу творчо та продемонструвати найкращі власні набутки. Так от і в університету залізничного транспорту покажуть робота, що танцує. Кажуть, його створили ледь не з підручних засобів.  
 
Ганна Островер голова ради молодих вчених Українського державного університету залізничного транспорту 
 
Робот повністю сконструйований нашими фахівцями, він може робити, крім танцювати, різні рухи, також щось тримати, сідати на шпагат — це його фішка.
 
Сам захід триватиме з 16ї до 20ї години. І задля зручності під час "Ночі науки"  для учасників курсуватиме безоплатний автобус,  розроблено три маршрути.
 
Ольга Дем'яненко директор Департаменту по взаємодії з міжнародними агентствами та фінансовими установами  
 
Перший маршрут — автобуси будуть курсувати з інтервалом в 15 хвилин, туди входять всі вищі навчальні заклади, які находяться в центральній частині міста. Це такі як автодорожній інститут, народна українська академія, політехнічний інститут та інші.
 
Другий маршрут курсуватиме по Олексіївці, третій — по Салтівці. Відправна станція — Держпром.