Немецкий банк выделит Харькову кредит на модернизацию тяговых подстанций

19.12.2019 15:24   -
Автор:
У Харкові було підписано меморандум про співпрацю між міською радою та німецьким банком "KfW". Документ було затверджено першим заступником Харківського міського голови Ігорем Тереховим та директором офісу Німецького банку розвитку в Україні Куртом Штрассером.
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
Сегодня мы подписали меморандум с банком "KfW" — это немецкий банк, государственный немецкий банк, сегодня у нас есть история сотрудничества с этим банком, поскольку мы работаем по харьковскому водоканалу и по нашим учреждениям образования по энергоэффективным технологиям.
 
За словами Ігоря Терехова, цей проект дозволить забезпечити надійне енергозабезпечення міського електротранспорту, за допомогою реконструкції тягових підстанцій. Обладнання на цих об'єктах експлуатується з 1950 року. 
 
Ігор Терехов перший заступник Харківського міського голови
 
То, что касается сегодняшнего меморандумам. мы положили основу  контракта с "KfW"о том, что нам будет предоставлен грант в размере 625 тысяч евро, грант пойдет полностью на аудит наших тяговых подстанций для Харьковского городского электрического транспорта.
 
Після аудіту буде надано повний звіт і кредитні ресурси для модернізації тягових підстанцій для міського електротранспорту. Це дає Харкову можливість скоротити споживання електроенергії на 30 відсотків. 
 
Курт Штрассер директор офісу Німецького банку розвитку «KfW» в Україні
 
Я вам хочу сказати, що ми ведемо переговори з приводу цього проекту вже рік. Ми починали його в кінці січня. І рік ми співпрацювали з міською радою. Хочу відзначити, що дуже плідно попрацювали, і ось у нас є перші результати — виділення коштів. Ми сподіваємося і очікуємо дуже хорошого співробітництва з містом Харковом. 
 
Тож у планах Харківської міської ради у надалі співпрацювати з Німецькими колегами.