Не затишшя, а створення «правильних умов». ЗСУ готуються до вирішальної фази війни – NEWS REVIEW

09.12.2022 12:30   -

Екскомандувач збройних сил США в Європі Бен Ходжес впевнений, що взимку відбуватиметься зовсім не затишшя. Вже зараз ЗСУ «створюють для себе правильні умови». Про це пише «Радіо Свободи». «Саме зараз на фронті і в тилу формуються умови для вирішальної фази кампанії», – пояснив Ходжес.

У рф уже готуються до майбутньої поразки в Україні. Про це заявив представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов, передає ТСН. Водночас, окупанти планують проводити нові та більш потужні хвилі мобілізації. «Вони мають зрозуміти, що уникнути війни, не поваливши режим та не відійшовши з окупованих територій, не вдасться», – наголосив Юсов.

Війна не може завершитись перемогою Росії та окупацією України. Про це сказав високий представник ЄС із питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель. «В Європі трапляється громадська думка, ніби чим довше ми допомагаємо Україні, тим довше триватиме війна». Але мислити так – помилково, цитує Борреля видання «Факти». А ЄС продовжить підтримувати Україну заради її перемоги.