Не замінювали майже пів століття. У Київському районі триває оновлення тепломагістралей (відео)

26.07.2023 14:49   -

Цю тепломагістраль, що в Київському районі, не оновлювали майже 45 років. Виконували лише деякі аварійні роботи й лише минулоріч, згадують комунальники, тут довелося усувати 8 дефектів. Врешті, два тижні тому працівники стали до реконструкції магістралі.

ВАДИМ ХОРОЛЬСЬКИЙ НАЧАЛЬНИК КИЇВСЬКОЇ ФІЛІЇ КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»
Виконується реконструкція теплових мереж, яка проходить від вулиці Ярослава Мудрого і закінчує свою кінцеву точку до вулиці Леся Гончара. На цій ділянці виконали заміну теплових мереж на першій ділянці. Це – від 9 до 10 камери. І далі роботи будуть продовжені аж до 12 камери. До парку Молодіжного.

Вадим Хорольский розповідає: прокладають не лише нові попередньо ізольовані труби, але й встановлюють сучасне обладнання – реконструюють теплову камеру, замінюють запірну арматуру. Тож на час проведення робіт подачу гарячої води до сусідніх будинків довелося призупинити.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ВАДИМ ХОРОЛЬСЬКИЙ НАЧАЛЬНИК КИЇВСЬКОЇ ФІЛІЇ КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»
Ця ділянка теплової магістралі є зв’язуючим ланцюгом між 22-ю та 29-ю тепловою магістраллю. Забезпечує теплом більшу частину Київського району міста Харкова. А саме: десь понад 130-140 житлових будинків. Від цієї ділянки запитанні теплоносієм гуртожитки наших навчальних закладів.

Усі роботи тут планують завершити за місяць. Водночас, підготовка до наступного опалювального сезону наразі триває і в інших частинах Київського району, додає Вадим Хорольський.

ВАДИМ ХОРОЛЬСЬКИЙ НАЧАЛЬНИК КИЇВСЬКОЇ ФІЛІЇ КП «ХАРКІВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ»
Виконуємо перекладки на дев’яти адресах, замінюємо внутрішньоквартальні мережі. Також замінюємо на попередньо ізольовані труби. Також використовуємо труби з використанням пластикових труб під назвою Kordflex.

У «Харківських тепломережах» запевняють: намагаються якомога краще підготуватися до опалювального періоду, аби легше подолати всі складнощі, що можуть виникнути взимку в умовах воєнного часу.

ОСТАННІ НОВИНИ