“Нас хочуть залякати”. У Харкові усувають наслідки ракетного удару по середмістю (відео)

24.04.2024 16:36   -

Чергова неспокійна ніч для Харкова. Місто знову опинилося під обстрілом. Два удари по Шевченківському району. Зафіксовано влучання двох ракет на територію житлового комплексу. Пошкоджено три багатоповерхівки, щонайменше 33 приватних автомобілі, кафе, магазини, офісні приміщення. Також постраждало шестеро харків’ян.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
В котрий раз Харків потерпає від обстрілів. Сьогодні уночі був обстріляний один із центральних районів Харкова, це Шевченківський район. Коли я сюди прибув вночі, то тут дійсно були останки ракет, дві ракети С-300, які влучили біля житлових будинків, багатоповерхових житлових будинків. Є руйнації скла, є руйнації вікон. Ми зараз обслідуємо дахи. Крім цього був зруйнований газопровід і нам потрібно було відключити газопровід, бо був витік газу і зараз працюємо над відновленням газопостачання. Дуже багато руйнацій, дуже багато вікон. На щастя, тяжких поранених немає є легкі поранення шістьох людей, вони звернулись до швидкої допомоги, тут були карети швидкої допомоги. Їм надали посильну допомогу.

СВІТЛАНА МЕШКАНКА ПОСТРАЖДАЛОГО БУДИНКУ
Вибух, пилюка, скло, сиплеться все, темінь… і все. Ми спали. Після першого вибуху прокинулися, підскочили, а другий практично відразу, ви ж бачите, яка тут відстань. Причому я всю війну тут, але такого жаху не було жодного разу!

ОЛЕКСІЙ МЕШКАНЕЦЬ ПОСТРАЖДАЛОГО БУДИНКУ
Ось це ліжко сина, ми з дружиною у сусідній кімнаті. Вибух! Перша думка – що із сином?! Штори вже колихаються, скла вже немає – першою хвилею все винесено. Син вибігає до коридору сам, не дочекавшись і не зрозумівши, що відбувається. Перший вибух він чув, але не зрозумів, що сталося, він навіть не звернув уваги, що все у битому склі. Але добре, що він хоч не поранився, тому що спросоння бігти в коридор по склу – теж така собі затія. Ну і слідом другий вибух. Головне, що всі цілі, ну а з іншим, матеріальним – шибки, двері… розберемося, переживемо. Головне, що всі цілі!

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Такий хаотичний обстріл він каже про те, що нас хочуть залякати. І все те, що творять сьогодні росіяни з Харковом – коли вони б’ють нещадно, б’ють по житловим будинкам, по житловим кварталам, це їх мета. Щоб люди виїжджали з Харкова, але вони це ніколи не зроблять! Ми чудово розуміємо, що росіяни можуть завдати ударів. Нам потрібна сучасна система протиповітряної оборони і про це каже наш Президент і уряд. І над цим працюють наші партнери. Але ми не повинні сьогодні скласти руки додолу і чекати закінчення війни. Нам потрібно відбудовувати – це емоції людей, це люди, які зможуть повернутися до своїх житлових будинків і це дуже і дуже важливо сьогодні для емоційного стану харків’ян і взагалі для нашого міста.

ОСТАННІ НОВИНИ