Народный депутат Украины Ирина Бережная посетила родителей отличницы Маргариты Малюковой

08.10.2012 18:52   -
Автор:

Ігор Бескровний кореспондент

-Маргарита Малюкова відома не тільки у Харкові, але й в Україні. Вона набрала максимальний бал у тестуванні з усіх предметів. Зараз дівчина вчиться в Америці. Народний депутат України Ірина Бережна завітала до батьків відмінниці.

Вона закінчила спеціалізовану 166 школу на Північній Салтівці, розповідає її мати Юлія. Любов до навчання стали прищеплювати ще змалку. Та не опиралася, їй навпаки подобалися всілякі логічні ігри.

Юлія Малюкова мати відмінниці

-Как любая мама я её старалась обучать — начала с таблицы умножения и она её быстро выучила, но я думала, что это всё как само собой разумеящееся, думала, что все так дети. Таблица была это 5 лет, языку учить стала русскому в 3 года, а английскому в 6 лет.

І так усе почалося. Диплом за дипломом, нагорода за нагородою. Здобуті медалі спочатку хотіли вішати на стіну. Для гордості. Але їх кількість зростала щомісяця, тож все вирішили просто складати в папки. А ось це місце, де відмінниця проводила за книжками найбільше часу.

-Книжки по которым она получила своё образование, это стол где она занималась, это компьютер и конечно скайп по которому мы общаемся каждый день.

Серед українок в американській школі Маргарита єдина, але, розповідає її мама, дівчина знайшла з усіма спільну мову. Адже вільно володіє англійською, французькою та іспанською. Спілкування по скайпу батькам не вистачає, вони з нетерпінням чекають доньку на канікули. Народний депутат України Ірина Бережна як ніхто розуміє хвилювання батьків. Але в той же час вірить, що всі їхні очікування виправдаються.

Ірина Бережна народний депутат України

-Я искренне желаю успехов Маргарите. Я действительно уверена, что она и в университет поступит, она получит наилучшее мировое образование и вот со всем этим багажом она вернётся на родину для того чтобы быть полезной всей стране. И конечно же я не могу не поблагодарить родителей и не сказать слова восхищения.

Про те, що Маргарита обов"язково повернеться до Харкова дівчина особисто запевнила народного депутата України Ірину Бережну, перед від"їздом. Тож, удома на відмінницю чекатиме сюрприз  — статуетка у вигляді сови.

-Это символ мудрости. Я вам его вручаю с гордостью за то что вы воспитали такую дочечьку.

Ігор Бескровний, Ярослав Кононенко Харьковские Известия