Народний депутат України Ірина Бережна допомагає харків’янам з юридичними питаннями

12.10.2012 19:43   -
Автор:

Віч на віч з народним депутатом. До громадської приймальні народного депутата України Ірини Бережної люди звертаються з проблемами різного характеру. З початку року в приймальнях було переглянуто понад дванадцять тисяч звернень. Вісімдесят відсотків з них юридичного змісту.

Ірина Бережна  народний депутат України

-Помощь в составлении исковых заявлений и просто консультации связанные с начислениями пенсий или же невыплаты пенсий при наличии суда. Собственно все эти вопросы, все эти проблемы мы стараемся решать и мне приятно, что люди приходят и они видят, что реальная помощь им оказывается. А это самая высокая оценка для меня как для народного депутата.

Завітав на особистий приймом до народного депутата України Ірини Бережної і Олег Коновалов. Батько хлопця, який постраждав у ДТП від рук свого однолітка. Вже майже рік продовжується судова тяганина. Мати хлопця вже зневірилась у правосудді і не стримує слів на адресу того, кого вважає винуватим.

Ольга Коновалова мати постраждалого у ДТП

-Я не знаю, что ему сказать он тоже такой же молодой и избалованный жизнью, избалованный его видимо мамой и папой которые его таким чёрствым и жестоким выростили имею полное право это сказать, так как он обошёлся с моим сыном. Может быть всё было по другому если бы ему вовремя оказали помощь может быть он бы себя по другому себя чуствовал, помнил и….

Та ні допомоги, ні звичайного вибачення не було. Батьки Сашка продовжують шукати справедливість та боротися за життя сина. Народний депутат України Ірина Бережна запевнила батька хлопця, що триматиме справу на особистому контролі та безпосередньо прослідкує за правильністю та об’єктивністю судового розгляду даної кримінальної справи та особисто як народний депутат зробить все можливе, щоб винні понесли справедливе покарання.

Ірина Бережна  народний депутат України

-Я взяла это дело на личный контроль. Я буду следить за тем как оно развивается и расследуется и если семье потерпевших будет нужна моя помощь как юридическая так и народного депутата, в контексте обращений депутатских, я обязательно им её окажу.

Ігор Бескровний, Ярослав Кононенко Харьковские Известия