Нардепы намерены изменить Налоговый кодекс

16.09.2019 13:05   -
Автор:
Зростання податків та зборів, жорсткіший контроль, а, значить, збільшені штрафи. Саме так запропоновані зміни до Податкового кодексу характеризують екперти. Законопроект, що їх вводить, вже у Раді. Також у документі йде мова про зростання рентних платежів. Це, говорять на підприємствах, може негативно вплинути, в першу чергу, на гірничодобувну галузь. Експорт злетить в ціні і стане неконкурентним на світовому ринку.
 
Олександр Каленков президент об'єднання "Укрметалургпром" 
 
Під питанням стануть робочі місця безпосередньо на підприємствах – а це 35 відсотків. Не кажучи вже про те, що суміжні підприємства – це фактично можна на три відразу помножити. Втратить та ж "Укрзалізниця", порти. Фактично для економіки країни буде завдано величезної шкоди.
 
А от економіст Роман Коваленко протилежної думки. Каже, що рентні платежі давно є заниженими. Виграні від цього суми великі та вкрай потрібні для бюджету.
 
Роман Коваленко економіст 
 
Самый основной вопрос для правительства, и для Верховной рады повысить эту налоговую нагрузку настолько, чтобы это не повлияло ни на конкурентоспособность нашей металлургической промышленности на международных рынках, на мировом рынке, скажем так, и для того, чтобы на внутреннем рынке поднятие этой моржи и налога на ренту не сильно сказалось, как обычно, на конечном потребителе.
 
До всього, переконує, точних ставок ще немає. Що ж до зростання акцизів, то ці зобов'язання Україна взяла на себе давно, під час підписання Угоди про Асоціацію. Ціна на тютюнові вироби та алкоголь росте щороку. Відносно до акцизів на паливо, то цього у документі немає. 
 
Данило Гетманцев глава Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики 
 
Ми не збираємося приймати його швидкими темпами. Ми збираємося його приймати якісним документом. Я переконаний, що ми почуємо один одного і знайдемо той баланс, який повинен бути тут знайдений в межах Комітету фінансів і податкової політики.