На улице Деревянко столкнулись легковушка и маршрутное такси

12.11.2012 18:01   -
Автор:

Ігор Бескровний кореспондент

-Аварія на мосту по вулиці Дерев"янка. Легковик врізався в маршрутне таксі. Після удару автобус не зупинився і понівечений проїхав ще 100 метрів.

В аварії ніхто не постраждав, кажуть працівники ДАІ. 263 маршрутка їхала на підйом напівпорожньою, розповідає її водій. Той навіть і подумати не міг, що через кілька секунд в нього влетить Ланос.

Водій маршрутки, учасник ДТП

-У меня шок! Нервный шок, я попал в ДТП имею я право немножко очухаться? Удар и всё — вот столкновение.

Небагатослівний і водій легковика. Ремонт авто йому дорого обійдеться. Перед машини зім'ятий вщент. Інспектори ДАІ припускають: швидше за все винен водій Ланоса, бо маршрутка їхала в напрямку Сумської, водій легковика, поспішаючи, намагався вирулити з другорядної вулиці. Не побачив автобус — і ось результат. Але у нього своя правда.

Водій легковика, учасник ДТП

-По причине машины. А что с машиной? Ну вы видите ехала машина… Ну молодой человек, не приставайте.

Хто правий, хто ні з'ясує експертиза. ДТП за участі маршруток у місті не так мало. Чого варта, лише аварія, що сталась влітку на цьому ж мосту. Тоді винуватим виявився водій маршрутки. Він не побачив автовишку. Загинули люди.

— Лучше бы я умер, как так может быть, я не понимаю, как так может быть…

Співробітники ДАІ  вкотре просять усіх учасників дорожнього руху бути уважними і ввічливими один до одного. І завжди дотримуватися правил.

Ігор Бескровний, Ярослав Кононенко Харьковские Известия