На ул. Героев труда за ночь сожгли 5 машин

28.09.2016 14:53   -
Автор:
Спалахнули за мить та згоріли майже дотла за лічені хвилини. Одразу п'ять атівок цієї ночі палали у дворі звичайної багатоповерхівки на вулиці Героїв праці. Причиною загоряння, впевнені експерти, став підпал. 
 
Ігор Лупандін начальник відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Харківській області 
 
Основные очаги пожаров во всех этих пяти автомобилях, которые горели, находились в районе моторного отсека. Отрабатывали сразу версию с заносом открытого источника огня. Я не говорю о неосторожном обращении, я говорю о заносе открытого источника огня. И действительно это подтверждается уже местом осмотра происшествия. 
 
Постраждати від рук зловмисників, розповідає Ігор Лупандін, могло значно більше автівок – поблизу пожежі були тісно припарковано близько десятка машин. Якби рятувальники не встигли вчасно, від них залишились би лише купа розплавленого заліза. Така доля в Харкові вже спіткала десятки машин, адже автомобільні пожежі в місті трапляються чи не щотижня.
 
Ігор Лупандін начальник відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Харківській області 
 
Пожары, связанные с автотранспортом у нас выведены в отдельную графу. 90 процентов пожаров – это занос открытого источника огня. Потом уже, когда работает следственная группа, она переквалифицирует это в поджег. Время этих пожаров – где-то с двух до четырех часов, с двух часов ночи до четырех часов утра. 
 
Трапляються пожежі частіш за все в житлових масивах, у дворах багатоповерхівок. Вберегти авто від підпалу, розповідають рятувальники, може хіба що гараж чи парковка, що охороняється. Вона ж захистить і від дрібних крадіжок, які останнього часу в Першій столиці трапляються все частіше.