На трассе Харьков-Ахтырка проводят капитальный ремонт

31.05.2018 13:47   -
Автор:
Це дорога Харків-Ахтирка. Зараз тут вперше за 62 роки роблять капітальний ремонт. Раніше ця дорога була зруйнована вщент, тому жителі області та користувачі були незадоволені її станом. 
 
Володимир Шаров голова Богодухівської РДА
 
Дорога була майже не проїзною особливо на участку Губаревка-Копіюваха, вибоїни були такі, що легкова машина заїзжала у цю вибоїну, на том етапі, у якому вона була, реально не можливо було взагалі проводити рух транспорту.
 
Саме за особистим дорученням голови Харькіської облдержадміністрації Юлії Світличної, ремонт на цій дорозі розпочали ще у 2016 році. І вже за цей час встигли відремонтувати близько третини. Всього протяжність дороги майже 82 кілометри. І в цьому році шляховики знову продовжили ремонт.
 
Євген Зражевець начальник Служби автомобільних доріг Харківської області
 
Планується у цьому році зробити всі 81,7 кілометра у двух шарах з заїзними карманами, з розміткою і горизонтальною, і вертикальною, з інформаційними знаками, з усією обстановкою, яка робить безпечним і комфортним проїзд усім користовачам. Це перша дорога, яка буде зроблена у повному обсязі і фактично у найстисліщі терміни.
 
На сьогоднішній день шляховики вже встигли вкласти 15 кілометрів асфальтобетону і відновити 6 кілометрів основи. Робота на дорозі Харків-Ахтирка триває щоденно.