На проспекте Гагарина начали выкладывать второй слой асфальта

13.09.2012 17:30   -
Автор:

Євгенія Кутнова кореспондент

-Дорога у бік центру по проспекту Гагаріна нині для автомобілістів перекрита. Тут з самого ранку шляховики укладають другий шар асфальту.

На ремонті ділянка від вулиці П"ятдесятиріччя СРСР до Південнопроектної. Аби її заасфальтувати, необхідно більше тисячі тонн асфальту, -кажуть дорожники. Роботи ведуть на новій спецтехніці.

Транспорт тим часом рухається по лівій стороні проспекту, що веде в бік аеропорту. Дорогу розділили на дві смуги. І рух ускладнився.

Андрій

-Все равно мешает ездить на учебу, на роботу, но все равно дороги надо делать, чтобы машины, автобусы нормально ездили.

Труднощі тимчасові, -кажуть шляховики. На цій ділянці роботи закінчать вже за день. Однак тролейбус номер шість завтра курсувати не буде. Але тільки з дев"ятої до двадцятої години. Дорожники будуть реконструювати перехрестя, потім перейдуть на інший бік проспекту.

Тамара Іваніна пенсіонерка

-Сейчас пока хорошая погода, нужно конечно благоустраивать. Когда хорошие дороги, это много значит. У нас тоже машина, и мы когда едем по хорошей дороге, очень довольны.

Окрім цього, повідомляють у Департаменті транспорту та зв"язку, по вулиці  Достоєвського, Першої Кінної Армії і провулку Мовчанівському нині теж проходить комплексна реконструкція. Там ремонтують дорожнє покриття, замінюють бордюрний камінь, линьовки. Роботи планують завершити до кінця вересня.

Євгенія Кутнова, Ігор Луханін. Харьковские Известия