На порядку денному- важливі питання життєдільності міста

17.04.2013 20:26   -
Автор:

Чергова сесія міськради. На порядку денному- важливі питання життєдільності міста. Одне з них- внесення змін до бюджету. З Києва надійшла субвенція розміром майже у шість мільйонів гривень. Частину коштів направлять на відшкодування вартості ліків для харків"ян, хворих на гіпертонію. Разом з тим, надлишок коштів у міському бюджеті, який був на перше січня цього року, перерозподілили на потреби Харкова.

Тетяна Таукешева директор Департаменту бюджету та фінансів

-За счет этих средств планируем увеличить расход на приобретение техники, механизмов и оборудования с учетом погашения кредиторской задолженности за прошлый год для коммунальных предприятий города на сумму восемьдесят три миллиона гривен. Проектом решения предусмотрено увеличить расходы на капитальный ремонт жилового фонда,вклбючая погашение кредиторской задолжености за прошлый год. В сумме четырнацать милинов гривен.

Окрім цього, трохи більше сімнадцяти мільйонів гривень депутати направили на ремонт медзакладів. Майже три мільйони на придбання житла. А от на капремонт Печеніжського гідровузолу депутати виділили два мільйони гривень. Не забули й про метрополітен, роботу дитячих груп, ремонт доріг та інженерних мереж. Усі проблеми,- наголосив міський голова Геннадій Кернес, вирішуватимуться поступово. А депутатський корпус має ефективніше для цього працювати.

Геннадій Кернес Харківський міський голова

-Но мы депутаты, и я как городской голова, должны работать каждый день для того, чтобы найти те пути решения и особенно источники финансирования, как эти проблемы решить. Весь депутатский корпус заинтересован в целостности наших решений. Я имею ввиду в эфективном подходе.

Як приклад ефективного підходу- раціональне використання комунального майна та землі. Зокрема парковок. Хаотичні стоянки, які розкидані по місту, за які ніхто не сплачує аренди – ліквідовуватимуть і надалі. Замість них облаштовуватимуть – легальні паркувальні місця.

Тетяна Таукешева директор Департаменту бюджету та фінансів

-В бюджете от парковок у нас запланировано три миллиона гривен.

 Цьогоріч у місті відкриють одинадцять нових парковок. Їхня площа збільшиться на п"ятсот квадратних метрів. Нині вона складає сімдесят сім тисяч квадратних метрів. А це дев"яносто чотири парковки.

Євгенія Кутнова