На перехресті проспектів 50-річчя ВЛКСМ та Гвардійців Широнінців ВАЗ-21703 влетів у тролейбус двадцятого маршруту

08.11.2012 17:39   -
Автор:

Лада-пріора влетіла в "рогатого". Аварія сталася сьогодні близько сьомої ранку на перехресті проспекту 50-річчя ВЛКСМ та Гвардійців Широнінців. Як примудрився водій ВАЗівки підім'яти зад тролейбусу, працівники ДАІ поки точно не з'ясували. Але попередні висновки вже зробили.

Олег Ніконенко старший інспектор відділу ДАІ м. Харкова

-В даному випадку зіткненя сталося очевидно з тієї причини, що водій не витримав безпечну дистанцію.

Результат на лице. Водієві Пріори ремонт влетить в добру копієчку. Тільки от доведеться йому його робити після того, як сам в себе прийде. Після лікарняного ліжка.

Олег Ніконенко старший інспектор відділу ДАІ м. Харкова

-В наслідок даної пригоди водій автомобіля ВАЗ отримав тілесні ушкодження, закриту черепно-мозкову травму, рвану рану на обличчі та в стані алкогольного сп"яніння був доставлений до лікарні швидкої та невідкладної допомоги.

Алкоголь не раз ставав поганим другом водіїв, в ДТП з громадським транспортом, говорять співробітники ДАІ. Це вже третій зафіксований випадок. Один з найрезонансніших стався у травні цього року на перетині проспекту 50-річчя СРСР і Салтівського шосе. Тоді в автобус з пасажирами врізалася "десятка". Водій легковика загинув. Та бувало і навпаки. Ця аварія сталася у березні поблизу парка імені Горького. Так на перетині Сумскої та Весніна, прямо на світлофорі, в легковушку влетіла маршрутка.

Світлана учасник ДТП

-Я ехала прямо, а маршрутка пересекала перекрёсток. Маршрутка поворачивала налево, т.е. он меня не пропустил и я в его врезалась. Водитель маршрутки куда-то исчез, он убежал.

Працівники ДАІ кажуть, життя буде набагато простіше і без них, і без ремонтів машин, і без каліцтва, якщо дотримуватися правил дорожнього руху. І більше ніяких секретів безпеки на дорозі немає.

Ігор Бескровний, Євгеній Дроботов Харьковские Известия