На Харьковщине стартовал сезон отдыха и оздоровления малышей

09.06.2012 13:45   -
Автор:

На Харківщині стартував сезон відпочинку та оздоровлення малечі. Одним із перших двері для юних відпочивальників відкрив дитячий табір "Зелена гірка", що у Зміївському районі. До живописної місцевості, оточеної узгір`ями та лісом, з`їхалися більше півтори сотні дітлахів з усіх районів області. А про всі умови для них в таборі подбали заздалегідь. Полагодили покрівлі корпусів та побутових приміщень, завезли нові меблі, відремонтували танцювальний майданчик. Попіклувалися у закладі відпочинку і про прихильників спорту. Для них тут є і басейн, і навіть тренажерна зала.

Олена Ольховська,  відпочивальниця, 9 років:

-У нас тут много игр, нам весело, ну конечно мне тут нравится и всем тут нарвится, ну мне нравится столовая, наш отряд, там, где мы гуляем и когда будет бассейн, тогда мне будет нравится и бассейн.

Та у таборі можна не тільки добре відпочити, а й оздоровитися дітям, які страждають на захворювання дихальної системи.

Алла Ордановська ,заступник директора табору з виховної роботи:

-Здесь могут пройти такие процедуры: ароматерапия, фиточай детям дают, есть маленькая спелеошахта, массаж, где втираются аромамасла, дети дышат, дети таким образом  на природе оздоравливаются.

Роботу табору в Зміївському районі перевірила  комісія на чолі з губернатором Харківщини.

Михайло Добкін,  голова Харківської облдержадміністрації:

-Здесь действительно классная атмосфера и если говорить о том, как себя здесь чувствуют дети, то по их настроению, то по их настроению, по их реакции  и ответам на вопросы можно сказать, что здесь подобрана профессиональная команда людей, которые все делают для того, чтобы летние дни, быстро, к сожалению, пролетающие, максимально деток оздоровили и научили чему-то новому и интересному.

За дорученням президента України перевірки дитячих таборів почалися не лише на Харківщині, а по всій території держави, каже губернатор Михайло Добкін. Все для того, аби цього року якомога більше дітей охопити відпочинком. Не менш важливим є й питання вартості путівки. В багатьох таборах зараз  вона сягає двох тисяч гривень. Аби зробити їх дешевшими область надає таборам пільги: на оренду землі та оплату комунальних послуг.

Олександра Суфіянова, Віктор Ноздрачов, Харьковские Известия.