На Харківщині з робочим візитом Віце-прем’єр — міністр України Костянтин Грищенко

05.04.2013 20:45   -
Автор:

За круглим столом в облдержадміністрації — освітяни, спортсмени, художники. Всі вони прагнуть обговорити з віце-прем"єр міністром Костянтином Грищенко перспективи подальшого розвитку культурної сфери.

Костянтин Грищенко Віце-прем'єр-міністр України

-Сьогодні є в гуманітарній сфері багато викликів, проблем, зокрема, це звичайний брак коштів. Нам треба максимально цього року використати наявні можливості, які існують в регіоні і за рахунок позабюджетних коштів.

Та попри існуючи проблеми — освітянам Харкова приємніше говорити про здобутки. Ними вони і хваляться.

Лариса Шитикова вчитель математики Харківської гімназії № 47

-Відновлюється робота раніше ліквідованих дитячих садків. Так, у 2012 році відчинили двері 4 нових садочки, а за останні шість років їх відкрито 10.

Олександр Попов заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту

-В клубах по месту жительства мы реконструируем все спортивные залы. У нас 131 клуб по месту жительства.

Світлана Бучаста директор музею ім. І.Ю.Рєпіна

-Несмотря на устаревшую техническую материальную базу музеев, на техническое состояние музейный зданий, все-таки число посетителей растет.

Віце- прем"єр-міністра доклади приємно вразили. Він навіть на рахунок цього пожартував. Сказав, що Харківщина навідміну від інших регіонів — одне щастя. На що губернатор поквапився відповісти:

Михайло Добкін голова Харківської облдержадміністрації

-Работы не початый край, особенно, если говорить о селе. Инфраструктура сложная. Там, где еще есть хороший хазяин там что-то держится, а там, где крупно-товарный производитель с офисом в Киеве там не ремонтируют ни дороги, ни клубы, ни спрртивные майданчики. Приходится убеждать их, хотя делать это достаточно тяжело.

Впродовж двох годин гуманітарії говорили з віце-прем"єром про свої здобутки. Прозвучали до урядовця і прохання. Як-то ухвалити закон про меценатство і створити структуру, яка опікуватиметься усіма музеями. Ми, підсумував віце-прем"єр-міністр, обов'язково проаналізуємо побачене й почуте у Харкові, щоб виробити практичні рекомендації та рішення, які б допомогли хоча би частково вирішити існуючі проблеми.

Олена Мітясова