На Харківщині готують до відкриття дитячий садок із сонячними батареями на даху

19.03.2013 17:01   -
Автор:

Голова Сергій Радьков до баталій у Верховній Раді відноситься спокійно. У політиків, каже свої проблеми, у нього — турботи про цілий район, в якому проживають більше вісімнадцяти тисяч мешканців.

Сергій Радьков голова Дворічанської райдержадміністрації Харківської області

-А мало ли сегодня той законодательной базы, чтобы нормально работала страна? Может, чересчур много? Может, чересчур она неконкретная? А может, просто от слов перейти к делу?

А  справи в Дворічьї йдуть в гору. Зарплата працівників за останні два роки піднялася з однієї з найнижчих серед районів Харківської області на середні позиції. Неухильно знижується офіційний показник безробіття. Це стало можливо завдяки підтримці державою місцевого тваринництва. У Дворечанському районі розводять птицю — зокрема, функціонує фабрика з виробництва перепелиних яєць. Згодом почне працювати велика свиноферма на тисячу голів. Крім того, в районі піклуються і про енергоефективність. На альтернативне паливо переведено вже сім котельних. Схема фінансування цих проектів така:

Сергій Радьков голова Дворічанської райдержадміністрації Харківської області

-Фонд дает от развития громад от Организации Объединенных наций 70%, местный бюджет — 25% и небольшой процент собирается громадой.

Спільне фінансування дієвий механізм, тож роботи у цьому напрямку будуть продовжені і надалі, каже голова району. У планах громади, вже у найближчій час встановити на даху у Таволжанському дитячому садку   — сонячні батареї. А в школі сіла Колодязне — сучасний опалювальний котел.

Віталій Крюков