На Героїв Праці знесуть 55 МАФів

12.02.2013 17:08   -
Автор:

Овочевий манданчик демонтажу підлягає першим. Він у самій зоні відчудження — лише в десяти метрах від виходів зі станції метро Героїв Праці. Тоді як дистанція безпеки між об"єктом і підземкою має становити не менше двадцяти метрів.

Ніна пенсіонерка

-Зачем они нужны, есть рынок, оно просто как тебе сказать, нельзя даже пройти, особенно в субботу и воскресенье.

Надія харків'янка

-Они не должны стоять, мало ли что бывает. Это конечно и с земли торгуют, и грязно, и потом это же метро. Мало ли что может быть.
 
Чотирнадцять підприємців, які донині торгували тут овочами, за словами директора торговельного майданчика, без роботи не залишаться. Вони отримають місця на ринку.

Анатолій Погорєлов директор торговельного комплексу

-Все будет нормально, цивилизовано. Никто не потеряет торгового места.

Разом з овочевим майданчиком тут знесенню підлягають ще чотири десятки кіосків. Одні з них через те, що у зоні відчудження метрополітену, другі, бо не мають документів землевідведення.

Олена Мітясова кореспондент

-Перш ніж звільнити територію від торгових точок на міськвиконкомі приймають таке рішення. За п"ять днів попереджають підприємців і на шостий приступають до роботи.

Знести МАФи, які в зоні ризику, на Героїв Праці планують впродовж місяця. Комунальники кажуть, вже склали відповідний графік за яким будуть проводити демонтаж.

Віктор Кітанін директор Департаменту комунального господарства

-Работы начались, вы видите уже около  выхода метрополитена одного павильйона нет. Сейчас сняли еще павильйон. Техника переезжает на противоположную сторону, вот в этом кусту мы в течении месяца планируем снять 55 киосков.

Загалом, минулого року і за півтора місяці поточного — в мерії прийняли тисячу рішень щодо знесення незаконно встановлених МАФів. Шістсот з яких вже демонтували.

Олена Мітясова