На Алексеевке продолжается ремонт дороги

11.09.2019 13:44   -
Автор:
Перехрестя проспектів Людвіга Свободи та Лозовеньківського. Самий край міста, пять хвилин їзди на машині і окружна дорога. Саме тут розвернули масштабні роботи з відновлення дорожнього полотна, що було тут до початку будівництва депо Олексіїївської лінії метрополітену. У планах, діляться дорожники, не тільки відновити проїжджу частину, а й розгузити значну частину окружної дороги. Роботи розпочались тут із середини серпня, наразі триває укладання монолітної плити, адже дорога проходитиме прямісінько над тунелями депо. Директор будівельної фірми розповідає, такі роботи необхідні для зміцнення конструкції та безпеки учасників дорожнього руху. 
 
Олександр Погребняк директор будівельної компанії 
 
Для того, чтобы уложиться в строки, мы привлекаем максимально технику, ту, что нам необходимо в работе. На данном этапе у нас работает более десяти бригад. На этом этапе мы планируем на этой, либо на следующей неделе отфрезеровать, установку борта и начинать к концу недели укладывать первый слой асфальта.
 
Протяжність відреконструйованого відрізку дороги буде приблизно 800 погонних метрів. Окрім проїжджої частини тут зроблять і пішохідні доріжки, будуть проведені і необхідні комунікації. 
 
Олександр Погребняк директор будівельної компанії 
 
Из коммуникаций мы будем здесь строить ливневую канализацию, освещение перекрестка, светофоры, дорожные знаки. Все под нашим будет четким контролем.
 
Дорожники діляться — працюють майже цілодобово і завершити всі роботи планують до кінця поточного року. 
 
Олександр Погребняк директор будівельної компанії 
 
Если погода даст, мы надеемся, что в этом году в указанные сроки мы закончим полностью все виды работ.