«Ми стараємось працювати для людей». Воїни Харкова в білих халатах

19.07.2023 20:20   -

Воїни в білих халатах. Харківські медики, які всі ці місяці з честю несуть свою службу, незабаром відзначатимуть своє професійне свято. Часи, кажуть, не з легких, але саме зараз, як ніколи, всі, як один, повинні, вважають, з честю слідувати своїй обітниці.

ОЛЬГА МОТОРА ЗАВІДУВАЧ ДОДАТКОВИМ ДІАГНОСТИЧНИМ ВІДДІЛЕННЯМ МІСЬКОЇ ПОЛІКЛІНІКИ №24
Надихає те, що це моя улюблена справа. Це моя професія і головне, що ми повинні робити в цей час кожен з нас – це займатися своєю справою. А особливо лікарі.

КОСТЯНТИН ВОЛОШИН ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ПЕДІАТРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ ІМ. В. КАРАЗІНА, ЛІКАР-ЕНДОСКОПІСТ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІКАРНІ №19
Як лікар я ставлю перед собою задачу працювати у лікарні та надавати медичну допомогу, діагностичну допомогу. Як викладач … Цикл викладання він припинявся мабуть на 2 тижні з початком війни. І після цього він був поновлений і відбувається онлайн. Тобто в цьому режимі працюємо і з метою, з думкою, з мрією вийти в аудиторії та побачити наших студентів.

Напередодні свята керівництво міста подякувало медикам Холодногірського та Новобаварського районів  за невпинну працю та відданість своїй професії.

АНДРІЙ БОБОЛЕВ ЛІКАР АКУШЕР-ГІНЕКОЛОГ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ №31
Дуже важкі часи і протягом усього цього часу ми кожен день, не покладаючи своїх зусиль, просиналися і допомагали людям. Те, що ми робили все своє життя і нічого іншого ми не робили. Це допомога людям перш за все. Місту, людям, які приїжджають до нашого міста. Людям, які мешкають тут. Усім їм ми намагаємось допомогти, надати свою чесну допомогу.

НАТАЛІЯ БОЖИК МОЛОДША МЕДИЧНА СЕСТРА
На даний час у нас така праця, що ми дуже відволіклись від усіх цих свят. Тому ми працюємо, але дуже приємно, що про нас не забули. Нас пам’ятають. Дуже дякуємо всім. Ми стараємось працювати для людей.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Хочу привіти вас з прийдешнім святом – День медичного працівника. Дуже важливе свято. Вперше відмічає в ці дні. Хочу перш за все подякувати всім Вам. Подякувати за те, що всі ви зараз в Харкові. В нашому місті. Подякувати за вашу працю, бо це необхідно. І з точки зору надання медичної допомоги нашим людям. І з точки зору емоційної допомоги. Бо до вас приходять, коли дуже важко. І потребують іноді допомоги медичної, а іноді психологічної, емоційної допомоги в ці жахливі часи, коли йде війна. І я дуже вдячен кожному з вас, що ви це робите і насправді це мужні і героїчні вчинки, які ви кожного дня робите для наших людей. Дуже вам вдячен за це. Хочу побажати вам всім міцного здоров’я, щастя, миру і якнайшвидшої перемоги України. І разом будемо відбудовувати все це, що накоїв наш ворог.

ОСТАННІ НОВИНИ