“Ми повинні розраховувати тільки на себе”. Ігор Терехов про будівництво сучасних бомбосховищ

17.08.2023 13:09   -

Онлайн чи офлайн – вибір за кожним окремо. Ніхто нікому з батьків не буде нав’язувати свою думку, бо це життя дитини. Харківський міський голова Ігор Терехов запросив на обговорення питання організації нового навчального року представників батьківської спільноти Індустріального району. Харків’ян цікавили всі деталі офлайн навчання у міській підземці, щодо створення умов самого процесу, безпеки, харчування та транспортування малечі на уроки. Крім того люди цікавилися, коли у місті розпочнуть будувати сучасні бомбосховища. Очільник міста пояснив, що Кабмін тільки нещодавно затвердив нові вимоги, щодо технічних характеристик таких приміщень.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Орієнтовна вартість такого укриття десь буде 50-60 мільйонів, ви розумієте, що це за кошти?! Розумієте?! А тепер я вам скажу можливості нашого бюджету міста, щоб у вас були порівняння цифр. Бюджет скоротився, дуже значно скоротився. Так, я зробив певні кроки відібрав ПДФО з інших міст і областей, але я цими грошима підтримав ЗСУ, щоб ви розуміли це. Крім того хочу сказати, що на ЗСУ за цей час війни перерахували 825 мільйонів, вдумайтесь, що це за кошти. Крім того, жодне місто в нашій країні і інших країнах не дозволило собі, щоб у них був безкоштовний транспорт 1,5 роки, жодне місто. І це теж витрати. Ми повинні розраховувати тільки на себе. Незважаючи на все це ми будемо як тільки ми отримаємо весь перелік документів – ми почнемо будувати бомбосховища. Скільки ми їх побудуємо – залежить від нас самих. Ми ні на кого не розраховуємо, тільки на себе. Ми залучимо кошти міжнародних наших партнерів, ми залучимо кошти донорів.

Жвава та тепла розмова з батьками Індустріального району тривала поки люди не отримали всі необхідні відповіді від міського голови.

ТЕТЯНА МАТИ УЧЕНИЦІ
Я вважаю, що це дуже важливо, тому що це заспокоює батьків, заспокоює вчителі всю громаду, коли є конкретна інформація від голови міста, який чітко та детально все пояснює, і це ніби нас єднає з місцевою владою такі зустрічі теплі. Якщо в мене буде така можливість дитину довозити або її буде все ж таки забрати автобусом, то звичайно, я готова. Але якщо буде дозволяти моя робота, якщо це буде співпадати по часу, а так в принципі, ну і онлайн навчання для мене підходить. Тобто ми вже моя дитина цілий рік провчилася, і я не бачу ніякої проблеми в онлайн навчанні, але офлайн, звичайно, ми хотіли, щоб діти зустрічалися, і це буде дуже корисним. Якщо будуть такі зустрічі у метро. І буде навчальний процес офлайн там вестися.

ТЕТЯНА МАТИ УЧНЯ
Я якби за офлайн, тому що дітям потрібне спілкування. Але, якщо я буду бачити, що це безпечно, тому що мені треба його посадити на автобус, його повинні довести, якщо буде позволять моя робота, я звичайно за он офлайн, а так і онлайн. Моя дитина вже рік сидячи добре освоїла і все в нього виходить. На самому ділі це дуже добре, тому що всі матусі батьки вони чують це від міського голови. Він їм розказує, що як буде проходити. І мені здається, це дуже добре, що є такі зустрічі, що він нам повністю розказує все, як має бути, тому це набагато добре. Це дуже хороше, що він так робить.

КСЕНІЯ МАТИ УЧЕНИЦІ
Мені здається, що коли зв’язок між владою і людьми, ну це добре, і я вважаю, що наш мер Ігор Олександрович робить дуже велику справу, бо подивіться наше місто, місто чисте і світло проводять. Де можна і що можна відбудовують і що саме головне то вони не забувають про дітей. І як батькам певно, це дуже важливо, і мені це дуже важливо. Але я б хотіла, щоб моя дитина навчалася офлайн, але зараз мені здається, що я ще не готова, як матуся її просто відпустити. Тому ми обрали онлайн навчання і ну, я дякую своїй школі своїм вчителям, своїй адміністрації, що наша школа змогла настільки це добре організувати, що я б хотіла не змінювати, мабуть цей момент. Це важливо, бо ми, люди, можуть висловити свою думку і можуть висловити батьки свою думку і про саме і про навчання, і контакт завжди гарно, це завжди гарно. Ну це моя думка. І такі, можливо, саме такі речі, ці маленькі кроки, а можливо великі кроки. Вони наближають нашу перемогу. Це перемога наших людей, це наша перемога нашої країни, і я сподіваюсь, що війна дуже скоро закінчиться саме ось цими маленькими кроками, які ведуть до великої перемоги!

ОСТАННІ НОВИНИ