«Ми обов’язково переможемо!». Ігор Терехов зустрівся з колективом ХНЕУ ім. С. Кузнеця

29.11.2023 19:20   -

Актуальні та соціальні питання міста, безпекова ситуація в Харкові, стратегія розвитку та економічна модель на умовах нового генерального плану Харкова, що розробляється разом з командою британського архітектора Лорда Нормана Фостера. І головне, що очікує Харків завтра, через рік і в майбутньому. Про все це Харківський міський голова говорив на зустрічі з професорсько-викладацьким колективом та студентством Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

У форматі живої бесіди говорили абсолютно про все. Міський голова акцентує увагу, Харків незважаючи на всі виклики, що зараз мають місце, не буде згортати ті проекти, що були започатковані до війни. Так у місті буде продовжена транспортна реформа. І мова не лише про закупівлю електробусів. Зокрема місто таки буде зводити нові станції підземки. Більш того, щоб позбутися залежності від енергоносіїв, Харків планує зайнятися виробництвом своєї енергетики. Іншими словами планів дуже багато. І всі їх поступово будуть втілювати в життя.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Приїдуть студенти, приїдуть іноземці, вони обов’язково приїдуть, коли закінчиться війна і коли ми переможемо. І коли ми будемо відбудовувати ви побачите шалений наплив людей. Шалений він буде. І перш за все це будуть студенти, бо марка наших вишів ну вона зовсім інша. Зовсім інша. А наше буде завдання де їм жити, де їм створити умови і комфорту, і переїзду, і фітнесу того ж, і культурного життя, і комфортних умов, і де працювати . Ось це нам потрібно. Сьогодні ж ми напрацьовуємо всі ці механізми, щоб перезапустити економіку міста. Но без вищої освіти, без вишів це неможливо. Хочу, щоб ми вірили в Перемогу і ми обов’язково переможемо. І хочу, щоб незважаючи на всі жахи війни, незважаючи на всі жахи війни, ви навчали наших дітей. Наші діти вчилися, а потім залишалися в Харкові. Працювали, відновляли, відбудовували разом наше місто.

ТЕТЯНА ШТАЛЬ ДЕКАН ФАКУЛЬТЕТУ МІЖНАРОДНОЇ ЕКОНОМІКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА ХНЕУ ІМ. С. КУЗНЕЦЯ
Не вистачає людям таких зустрічей і наскільки мені відомо, ну я не чула де ще такі найбільш безпечні місця, але я не чула, щоб така кількість зустрічей з боку міської влади була з людьми. І після цього такий позитивний післясмак. По-перше, знаєте, ті, що у Харкові це мабуть люди, які ну найбільше вірять і всі роблять для того, щоб ми перемогли, а ми обов’язково переможемо. А після таких зустрічей хочеться ще більше в цьому напрямку працювати і дуже багато дійсно важливих питань було проговорено. Ми почули найважливіше, ми почули про школи, ми почули про опалення, ми почули про перспективи розвитку міста, – це саме головне. На всі наші питання ми отримали відповіді і ми насправді дуже вдячні за те, що такі зустрічі проводяться.

ГАЛИНА НАЗАРОВА ПРОФЕСОР, ЗАВІДУВАЧ КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ ХНЕУ ІМ. С. КУЗНЕЦЯ
Ті, хто працюють і живуть в Харкові їм така підтримка ну просто необхідна. Тому, що часом буває темно, часом буває зимно, часом втрачаєш якусь довіру, а тут як раніше. Ми чули пісні, співи. Ми зрозуміли деякі речі, які в пресі не завжди почуєш про захист Харкова, про відбудову, про майбутнє Харкова, про тих, хто опікується і тих, хто спонсорує Харків. Це для нас дуже важливо. Це не тільки наше внутрішній стан. Це підтримка ззовні. І з-за кордону, і від партнерів і ти відчуваєш себе не один. Я дуже довго думала, чому я тут сиджу?! Я потім подумала, якщо тут сидить півтора мільйони, значить ми щось знаємо і вони напевне теж щось знаємо. Тому зустріч дуже чудова.

ОСТАННІ НОВИНИ