МОЗ ініціює жорсткий контроль за дотриманням правил карантину

19.06.2020 11:19   -
Автор:
І знову антирекорд, Разом із спалахом інфекції і спалах обурення в Мінохорони здоров'я. Кажуть, цифри з захворюваності на коронавірус вражають, в Україні за добу зареєстровано понад 900 нових підтверджених випадків інфекції. Таку тенденцію збільшення хворих на COVID-19 пояснюють лише пом'якшенням карантину, мовляв, українці не виконують встановлені обмеження у транспорті та закладах, яким дозволили працювати. 
 
Адже умовою відновлення їхньої роботи було дотримання чітких правил, щодо кількості відвідувачів, дистанціювання та носіння індивідуальних засобів захисту. Але всім цим нехтують і інфекція поширюється. 
 
Максим Степанов міністр охорони здоров’я України
 
Дотримання цих правил є обов"язковим заради нашого здоров'я, нашого життя. Ми повинні користуватися масками, ми повинні дотримуватися соціальної дистанції, користуватися антисептиками для того, щоби у нас не було таких жихливих цифр кожного ранку. Ну і головний мабудь захід — змінити ставлення нас українців до цієї хвороби, до страшної, важкої хвороби і почати виконувати рекомендації Міністерства охорони здоров'я. Справа втім, якщо ми цього не будемо робити, ми не побачимо результата. Треба змінити думку в своїх головах. 
 
Через рекордну кількість хворих, яку фіксують в Україні вже кілька днів поспіль МОЗ ініціює максимально жорсткий контроль за дотриманням карантину тими чи іншими закладами. 
 
Максим Степанов міністр охорони здоров’я України 
 
Транспорт, яким користуються люди, не одягаючи маски, супермаркети, де не дотримується соціальна дистанція. Коли я говорю про жорсткі обмеження я, насамперед, говорю про обмеження тих чи інших закладів, наприклад, нічних клубів, де судячи з тих кадрів у соцмережах, ми бачимо, що хвороба буде прогресувати і кількість інфікованих буде зростати при такому відношенні. 
 
Крім того, за словами Степанова, позиція профільного міністерства ще й в тому, щоби притягувати порушників карантину до відповідальності, тобто почати їх активно штрафувати.