Монтаж фан-зоны начался

26.05.2012 22:23   -
Автор:

Ігор Бескровний,  кореспондент:

-Незабаром на площі Свободи з"явиться фан-зону чемпіонату з футболу Евро-2012. Наразі тут ведуться будівельні роботи. По їх закінченню ось тут з"явиться віп-зона, поруч з нею невеликий медіацентр, трохи далі міні-ресторан. А ось тут зведуть головну сцену футбольного свята.

Офіційно фан-зона буде відрита сьомого червня. Олександр Нечипоренко людина, яка як ніхто знає про всі подробиці — що і як буде зроблено на площі Свободи. Розповідає, харківська фан-зона стане найбільшою в історії футбольних змагань такого рівня.

Олександр Нечипоренко,  директор Департаменту з питань підготовки Євро-2012 з футболу:

-Сюда будут приходить чартеры с болельщиками сборной Голландии, Германии, Дании, Португалии, которые прямо с аэропорта будут ехать на фан-зону и фан-зона это сердце чемпионата Европы, потому что если футбол будет идти 2 часа на стадионе, то здесь футбол будет не прекращаться почти 16 часов в сутки.

В фан-зоні одночасно можуть знаходитись шістдесят тисяч вболівальників. Для їхньої безпеки всю територію — понад 22,5 квадратних метрів огородять. На це піде три кілометри паркана. Потрапити за нього зможуть через спеціальні входи.

Олександр Нечипоренко,  директор Департаменту з питань підготовки Євро-2012 з футболу:

-Будет 4 больших входных группы, самая большая от обладминистрации люди приходящие по Сумской могут зайти сюда. Зачем входная группа — сбда будет запрещено входить с пивом, если у кого-то есть стеклянная посуда, то он должен выкинуть в мусор.  Отсюда входная группа, оттуда входная группа, со всех 4-х сторон будут входные группы, будет 55 входных групп. Т.е. одновременно может 55 человек заходить.
 
Охоронятимуть футбольних фанів тисячі правоохоронців. А щоб не було ніяких заворушень, по всьому периметру площі встановлять понад п"ятдесят камер відеоспостереження. Сигнал з них потраплятиме до штабу фан-зони. Для комфорту гостей встановлять туалети, які під"єднають до міської каналізації. Зроблять це вперше на такого роду заходах, бо за словами організаторів біо-туалети не зовсім зручні для людей. А коли все комфортно та зручно, то і розважитися можна. А розваг буде вдосталь.

-Вболівай! Вболівай………Вболівай ай яй яй!

Під час свята на сцені зі своїми концертами зірки української та світової естради. Коли ж гратиме голандська збірна, до фан-зони завітає зі своїми музичними сетами діджей Армін ван Бюррен.

Харків"яни не сумніваються, таке свято Перша столиця проведе на вищому рівни, бо традиція вже така з"явилася — бути першими у всьому.

Наталя,  педагог:

-Я думаю, что всё пройдёт отлично и на высшем уровне. Наш город очень красивый и люди здесь хорошие живут и я думаю, что гостям будет очень приятно у нас в городе.

Ігор,  оператор:

-Для города это поднятие репутации для всего города, болельщики со всех стран поднимают рейтинг нашему городу и тем самым наш город процветает. Приятно, что у нас в городе проходят такие мероприятия

Анастасія , студентка:

-Этот город имеет историю и очень достойных людей, которые должны увидеть такое шоу и принять гостей со всего мира.