МОН запускает видео-гид по инклюзивному образованию

20.09.2019 13:51   -
Автор:
Міністерство освіти та науки запускає серію відеороз’яснень про інклюзивне навчання. З них батьки зможуть дізнатися про те, що таке інклюзивно-ресурсні центри, як до них звернутися і отримати допомогу фахівців. У міністерстві пояснюють, що ролики будуть корисними не лише для батьків, а й для усіх, хто цікавиться темою інклюзивного навчання.
 
Ганна Новосад міністр освіти та науки України
 
Ми розуміємо, якою важливою є участь батьків дітей з особливими освітніми потребами у навчальному процесі. Саме тому підготували для них у форматі відео покрокову інструкцію з питань, які цікавлять їх найбільше. Що робити, куди і коли звертатись — все це ми пояснюємо. 
 
У роликах з батьками говоритиме держексперт директорату інклюзивної та позашкільної освіти міністерства. Відеороз’яснення про інклюзивно-ресурсні центри вже доступне до перегляду.
 
Ольга Набоченко держексперт директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН
 
Що ж таке інклюзивно-ресурсний центр? Це сучасна освітня установа, яка допомагає вирішити проблеми під час навчання вашої дитини. Важливо зауважити, що послуги інклюзивно-ресурсного центру є безкоштовними. центри є територіально-доступними, тобто вони розташовані у вашій громаді.
 
Надалі Міністерство поширить ще три окремі ролики про механізми зарахування та відкриття інклюзивних груп на всіх ланках освіти від дошкілля до вишів.