Молодь – рушійна сила розвитку Харкова

12.08.2023 20:30   -

Молоді, креативні, амбітні і з великим бажанням робити і творити заради рідного міста. Все це про харківську молодь, яка не лише має купу ідей, а й всіляко робить все можливе, щоб Харків знали, про Харків чули. До того ж кожен це робить у своїй сфері. 

МИХАЙЛО ГРЕКОВ БЛОГЕР, СПОРТСМЕН
З початку повномасштабного вторгнення наша команда, я, особисто ми не виїжджали. Ми почали займатися волонтерською діяльністю і почавши помічати як люди виїжджають мені захотілось показати людям, які вихали те, що в Харків треба повертатися. Харків красивий, він відновлюється. В нього є майбутнє і таким чином я захотів у соцмережах людям про це розповідати, показувати і у відповідь я отримую позитивні відгуки, і мене мотивує це продовжувати.

ОЛЕКСАНДРА БЛІНКОВА КЕРІВНИК І РЕЖИСЕР THEATRE “057”
Це неймовірне почуття, коли ти з гордістю, правда, кажеш, що ми харків’яни і ми продовжуємо робити своє діло. Це неймовірно цінно, коли на твої вистави приходять військові і коли стоять і аплодують тобі вкінці. Правда, це дуже цінно для нас і ми дуже цінуємо це. Дяка військовим, що ми маємо можливість взагалі то робити якійсь репетиції і взагалі щось проводити. Тому я вважаю, що це дуже важливо, щоб вся Україна і весь світ почув, що Харків це Україна. І ми прекрасно розмовляємо українською мовою, ми прекрасно робимо українську культуру, у нас дуже багата історія українська . І Лесь Курбас, і Будинок слово, який якщо буде можливість відновлять, бо це дуже потужна історія, яку треба зберігати і нести в маси. Бо якщо у нас отут буде наша українська ідентичність , якщо ми всім пояснити, що ми українці, ми окрема нація, то нам буде трохи простіше в майбутньому.

ЖЕНЯ БІЛОЗЕРОВ БЛОГЕР
Це велика відповідальність, бо якщо ти хочеш якось допомагати, інформативно наприклад, то треба цю інформацію фільтрувати. Бо якщо ти щось запостиш, а це виявиться фейк , то всі будуть думати, звідки це джерело, ага це Женя Білозеров запостив, йому не треба довіряти. Щоб такого не було, то треба постійно фільтрувати що ти постиш, та як ти це робиш. З тими ж зборами. Дуже багато зборів, і на жаль, дуже багато шахраїв. Треба дивитися який збір дійсно можна підтримати, і який збір дійсно допоможе військовим.

Якраз про молодь, від якої залежить місто, його модель розвитку, що очікує на місто і що треба для того, аби і люди повернулися в рідний Харків і міжнародні партнери хотіли тут працювати, про все це і не тільки молодь у неформальній атмосфері за кавою і поговорила з міським головою. Говорили абсолютно про все. І про безпеку, і бізнес, і про майбутні проекти, і про освіту, медицину, транспорт, і навіть вподобання мера. Цікавилась молодь і про те, звідки Ігор Терехов черпає сили,  як бореться зі стресом, і  які б собі поради на життя Ігор Терехов написав в листі, будучи ще школяром.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Я б собі дав пораду, перш за все, бути менш емоційним. Більше таким взвішеним, що стосується певних речей, що стосується відносин з підлеглими. Це перш за все. Крім цього, щоб я дав пораду собі, вивчити дуже гарно англійську мову, насправді, і вивчити українську мову. Бо ми тоді практично не вивчали української мови. Бігло так, англійську мову і це зараз дуже важливо. А щоб собі побажав. Я би побажав собі і усім нам. Знаєте, я ніколи не думав, коли батько мені розповідав, а він дуже стисло розповідав про війну, бо він пройшов усі круги ада на війні, починаючи з 1941 по 1945 рік . І я завжди вважав, що моє покоління і наступне покоління, що ніколи не будуть жити при війні. І бачити війну , воювати, гибнути. І я би побажав усім, щоб вони, не дай Боже, не пережили війну.

ОСТАННІ НОВИНИ