Мэр города Геннадий Кернес и Нардеп Ирина Бережная проинспектировали Северную Салтовку

02.06.2012 19:07   -
Автор:

Валентина Єрмілова,  мешканка Північної Салтівки:

-К канализации нет подключения, к воде — нет. Т.е. люди там получается: пьют-кушают. А потом справляют нужду вокруг нашего дома: в полисаднике, под окнами, на детплощадках. И у нас убирать приходиться — вы не представляете. За ночь мусорная свалка получается. Дворник не успевает.

Та є в цьому подвір*ї мешканці, яким кіоски потрібні. Бо найближчі торговельні павільйони знаходяться на відстані у півкілометри. Тому мер міста запропонував: замість кіосків встановити тут повноцінний магазин. Що матиме усі дозволи на торгівлю. А територію навколо облаштувати та освітити. Та не завадить, зійшлися у думках  мер і люди, взятися і за єдиний на десяток будинків дитмайданчик. Бо більшість гойдалок та каруселей на ньому — іржаві та небезпечні.

Ірина Жданова, мешканка Північної Салтівки:

-Площадка оставляет желать лучшего, конечно. Посмотрите на эту горку, где ребёнок проехался. и говорит — попу ударил.

Тетяна Плутахіна, мешканка Північної Салтівки:

-Хотелось бы, конечно, их убрать. Потому что они несут собой опасность. Чтоб дети не травммировались, играясь на них.Територия тут самая удобная: солнечная, тут перекрёсток идёт: школа-садик рядышком. Не плохо.

Та реконструювати цей дитмайданчик раніше комунальники не мали права. Бо він не належав територіальній громаді. Тож перший крок — поставити його на баланс міста. І відразу приступити до реконструкції.

Геннадій Кернес, Харківський міський голова:

-Установим детплощадок, спортплощадок, благоустроим территории, чтобы дети наши и взрослые могли заниматься. А родители: бабушки и дедушки — рядом с ними находиться. И у них была соответствующая територия.

Глобальна реконструкція торкнеться і родзинки Північної Салтівки — Манжосового Яру з його джерелом. Бо звідти беруть воду тисячі городяни, і не лише з цього району.

мешканка Північної Салтівки:

-Конечно, обязательно. Мы только оттуда воду берём, пьём. Готовим на этой воде всегда.

Та сходи, що ведуть до Яру, осипалися, ввечері не вистачає світла, кажуть місцеві. Не завадить, говорять, відремонтувати і саме джерело. Бо стіна, де вмонтовані крани, з яких тече вода, почала осипатися. Усі зауваження та побажання — занотовані. Результат — вже за декілька тижнів у Манжосовому Яру почнуться перші перетворення.

Ірина Бережна ,Народний депутат України:

-Мы будет приезжать. контролировть процес выполнения поставленных задач. И, безусловно, качество.

Усі намічені зміни на Північній Салтівці мають бути виконані до першого серпня. Саме такі терміни реконструкції тепер занатовано у планах.