Мэр Геннадий Кернес встретился с Олимпийским чемпионом Сергеем Бубкой

13.12.2019 16:30   -
Автор:
Розвиток спорту, поради та пропозиції. Все це мер Геннадій Кернес обговорив зі справжньої легендою Сергієм Бубкою. Його стрибок в довжину з жердиною й досі вважається світовим рекордом. Та активне спортивне минуле не залишилося в минулому, наразі Сергій Бубка — Президент Національного олімпійського комітету України. Тож його непокоїть сприяння активному способу життя в країні, але Харків, на його думку, це, дійсно, спортивна столиця.  Мер Геннадій Кернес каже, для підтримки цього статусу роблять чимало.
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Проводим марафоны, проводим много спортивных мероприятий, проводим очень много подготовки, организовали школьную лигу, организовали много спортивных подходов. Устанавливаем много спортивных площадок, реконструируем школьные стадионы, уже около 100 школьных стадионов я сделал и продолжаем. Каждый год по 15-20 стадионов реконструируем, футбольные поля, беговые, волейбол, баскетбол — такие виды спорта.
 
Вся робота, каже Сергій Бубка, видна неозброєним оком.  
 
Сергій Бубка Президент Національного олімпійського комітету України  
 
Это ваша заслуга, поэтому поздравляю. Очень приятно слышать про площадки. Та философия, которую вы поддерживаете, здорового образа жизни. Четко видно, что она существует.
 
До того ж не забувають і про розвиток професійного спорту, мер Геннадій Кернес каже, з міського бюджету фінансуються різні федерації. Про підтримку знає і сам Сергій Бубка, зокрема, про допомогу харківським чемпіонам.  
 
Сергій Бубка Президент Національного олімпійського комітету України  
 
Я еще хотел сказать слова благодарности по Близнецову и по Джигаловой, вы им стипендию какую-то вручили. В принципе, для меня Геннадий Близнецов — кумир, я мальчишкой рос. И у меня тренер учился здесь, у вас, в педагогическом институте, потом приехал работать в Луганск, поэтому я харьковскую школу хорошо знаю. На сборах мальчишкой сюда приезжал и на соревнования, поэтому для меня это близкий и родной край.      
 
Тому Сергій Бубка запропонував ініціативу. Створити алею олімпійських чемпіонів в якомусь громадському місці, адже таких спортсменів із Харкова було 45. І мер зауважив, подібна ідея вже виникала в міськраді, і таку алею можуть зробити в Парку Горького, в спортивній зоні.  
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
У нас есть уже даже проект, у нас уже есть визуально, как это все будет и где это будет. Там футбольные поля, там баскетбольные поля, там воркаут. И я думаю, это будет хорошее место для реализации твоих так сказать пожеланий.