Місто разом з провайдерами ремонтують вхідні групи

20.07.2012 22:57   -
Автор:

Катерина Федорівна в свою квартиру, що у будинку по проспекту Правди заселилася одною з перших понад тридцять років тому. З того часу, розповідає жінка ремонту у під"їзді не було. Фарба на дверях і перилах полущилася, сходи майже розсипалися.

Катерина Федорівна місцева мешканка

-И вот это всё обваленное было. Они молодцы, мы даже подсказывали ребятам, сделали хорошо.

Тепер робочі поступово зроблять ремонт вхідних груп і у сусідніх під"їздах. Наразі робота у розпалі. Ремонтники оновлюють, фарбують та реконструюють. Цьогоріч у планах зробити вісімсот вхідних груп по всьому місту. Частину коштів на роботи надає міський бюджет, частину інтернет-провайдери.

Юрій Клейшмідт  директор КСП "Інженерні мережі"

-Мы вместе с представителями операторов, которые обслуживают этот дом, приглашаем так же заявителя, который к нам обращался, представителя "Жилкомсервиса", "Горлифт" находим недостатки, которые находятся в данном конкретном месте даём срок для операторов-провайдеров устранить всё это.

Чимало провайдерів проявили відповідальність та співпрацюють з підприємством: приводять до ладу свої мережі, допомагають ремонтувати під'їзди.

Роман Сальніков директор компанії-провайдера

-Мы хотим поучаствовать в этой городской программе и что касается входных групп, то на сегодняшний день мы начали с ремонта входных групп Дзержинского района и дальше будем переходить по другим районам города, где есть самые проблемные входные группы не ремонтирующиеся десятками лет.

Але є й такі, які ігнорують вимоги. З такими розмова коротка — демонтаж кабелів. Всього ж по місту існує близько 20 провайдерів. За рахунок тих, хто найбільше завдає шкоди під"їздам цьогоріч відремонтують 200 вхідних груп.

Ігор Бескровний, Віктор Ноздрачов Харьковские Известия