Міський притулок для безхатніх тварин. Його будні та результат від його створення.

20.02.2013 20:29   -
Автор:

Ігор Бескровний кореспондент

-Міський притулок для тварин. Це своерідна друга домівка для тих кого залишили, і для тих хто зовсім не мав свого господаря. Чим вони живуть сьогодні дізнаемось прямо зараз.

-Добрый день проходите пожалуйста. Доброго дня.

Олена Лаптій головний ветлікар міського притулку для тварин

-Мы работаем с июня 2012 года. За этот период пристоено более 200 кошек и более 300 собак. Ежедневно происходит кормление и уборка животных на что мы сейчас с вами и посмотрим.

Олександр Стрілковський ветлікар міського притулку для тварин

-Сьогодні у раціоні чотирилапих ось така страва.

-Що це таке?

Це сухий корм запарюємо для того, щоб було краще травлення у наших питомців любих. Додаємо м"ясо сюди, фарш. Взагалі всі мінерали, вітаміни, щоб вони краще росли. Для шерсті, для зубів, щоб все було збалансоване. Можете погодувати, або я. Ну давайте ви, у вас краще вийде.

Не пройшло і дві хвилини, а миски вже пусті. Ну чим не ознака того, що їжа смачна та корисна.

Не тільки годувати та ще прибирати щоденно доводиться співробітникам центру у вольерах тварин. У вольерах повинно бути чисто. Такі правила!

Ігор Бескровний кореспондент

-Ну що про собак подбали, слід і про котів потурбуватися. Вони знаходяться ось в цьому приміщенні на другому поверсі.

Олена Лаптій головний ветлікар міського притулку для тварин

-Мы находимся в нашем "кошачьем царстве". Здесь находится более 60 кошек различных пород и возрастов. Чтобы узнать о каждой кошке находящейся в комнате у нас представлена информация. Например, кошка, порода персидская, зовут Моника,черепаховый окрас, ей 5 лет.

-У людей была аллергия на шерсть. И вот хозяева сдали её нам, она очень добрая и ласкова кошечка.

-А ось це кішка Соня, ветлікарі підозрюють, що вона скоро стане матусею. Зараз це ми перевіримо на спецільному обладнанні.

Сергій Піскурьов ветлікар міського притулку для тварин

-Сейчас будем смотреть, есть ли беременность у этой кошечки. Вот мы видим плоды у кошки. Если запустить кинопетлю, то видно как бъётся сердце у каждого плодика.

Ось так щодня і живуть співробітники центру поводження з тваринами. Харків"яни ж мають свою думку стосовно відкриття притулку.

Ганна студентка

-Я думаю, что это очень правильное решение и действительно собак я меньше наблюдаю. Я вот так не замечаю, чтобы шёл и бежала стая собак. Я считаю, что это очень правильное решение.

Віталій менеджер

-Я думаю, что да, потому что меньше намного меньше собак наблюдается. Поэтому я думаю, что есть в этом смысл.

Ігор Бескровний кореспондент

-Цьогоріч у планах Першої столиці розширення міського притулку для безхатніх тварин. Це дасть змогу утримувати там на 150 тварин більше.

Ігор Бескровний