Міські шляховики проводять капітальні ремонти внутрішньоквартальних доріг

11.11.2020 15:46   -
Автор:
Київський район. Двір по вулиці Метробудівників на два будинки: 41 та 43. Тут вже кілька тижнів працюють міські шляховики – ремонтують покриття внутрішньоквартальної дороги і тротуарів. Що у проїжджої частини, так і пішохідних зон воно дуже сильно зруйнувалося за довгі роки експлуатації. Особливо люди страждали під час опадів, тому що двір знаходиться на схилі.
 
Максим Червяк виконроб
 
Покрытие было в ужаснейшем состоянии, т.к. давно не делалось. Образовались ямы из-за чего были большие лужи. Местные жители не могли не пройти, не проехать. Поэтому мы приехали делать капитальный ремонт по улице. Я думаю уже более 30 лет не делалось никакого ремонта здесь.
 
З проханням про відновлення внутрішньокварталки та тротуарів місцевий актив цих двох будинків звернувся до Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Вони написали відповідне звернення, прикріпили світлини зі зруйнованим покриттям і прийшли на один з особистих прийомів мера. Дорожній об'єкт проінспектували фахівці дорожньої галузі, розробили проект і стали до виконання робіт.
 
Олександр місцевий мешканець
 
Большое спасибо Геннадию Адольфовичу и мы рады, что у нас всё получилось. Самое главное, что есть реакция на жалобы жителей и на обращения. Это самое главное, что всё не остаётся без ответа и что горсовет реагирует должным образом и быстро! 
 
Максим Червяк виконроб
 
В данный момент заасфальтированы тротуары – около 1 500 квадратных метров, заменен бортовой камень – около 700 метров, придомовой поребрик – около 1 000 метров погонных. И производится в данный момент укладка дорожного покрытия – 2 050 квадратных метров. Все работы мы производим согласно всех норм и стандартов. Дорога прослужит более 5 лет, уверен, что все жители оценят наши старания.