Министр обороны анонсировал отмену призыва в армию

12.11.2019 12:27   -
Автор:
Українська армія готується до повного скасування призову на сторокову службу. Про це заявив, голова Міноборони Андрій Загороднюк. Під час інтерв'ю для одного з українських каналів, міністр підкреслив, що перехід на професійну армію є одним головних завдань чинної української влади. 
 
Андрій Загороднюк міністр оборони України 
 
Це моя персональна ціль. Це не буде скоро, це не буде протягом року, але це моя персональна ціль – скасувати призов. Я вважаю, що, і це позиція держави взагалі, що ми рухаємося до професійної армії, згідно зі стандартами НАТО, яка підготовлена, оснащена. І головне – це те, що кожний військовий службовець має знати своє місце, в нього має бути чітка військова кар'єра, захищені права. 
 
Також, додає міністр оборони, працюватимуть і над наданням ЗСУ сучасної військової техніки для розширення можливостей солдатів. На реалізацію планів, у відомстві хочуть витратити приблизно два-три роки. Втім, за даними експертів, поки що не зрозуміло, скільки саме державних коштів знадобиться аби відмовитися від обов'язкового призову на строкову службу і створити в Україні нову армію за зразком НАТО.